Prekių katalogas

MBS šildymo katilai-viryklės

 • Ieškote patikimo ir praktiško sprendimo namų šildymui? „MBS“ šildymo katilai-viryklės puikiai tiks naudoti namuose ar sodyboje. Jie pasižymi aukšta kokybe, priimtina kaina, o vartotojų atsiliepimai apie juos itin geri. 

  Kaina 760 
  844  Sutaupykite 84 
  Kaina 760 
  844  Sutaupykite 84 
  Kaina 1330 
  1496  Sutaupykite 166 
  Kaina 1430 
  1610  Sutaupykite 180 
  Kaina 1750 
  1969  Sutaupykite 219 
  Kaina 1990 
  2239  Sutaupykite 249 
  Kaina 2020 
  2272  Sutaupykite 252 
 • MBS katilų montavimas

  MBS katilų montavimas yra gana paprastas, tačiau šildymo įrenginiai susiję su didesne gaisro rizika, todėl geriausia visada tokias užduotis patikėti profesionalams. Taip būsite tikri, kad katilo pajungimas bus kokybiškas ir jį bus galima saugiai naudoti. „MBS“ katilai yra labai universalūs ir ilgaamžiai, todėl juos renkasi tie, kurie ieško ekonomiško ir praktiško sprendimo.

  MBS katilus pirkite internetu

  Su mūsų siūlomu „MBS“ katilų asortimentu galite susipažinti internetu. Tai padės jums sutaupyti daugybę laiko. Katilo aprašyme rasite visą aktualią informaciją ir techninius parametrus, todėl galėsite lengvai išsirinkti tinkamiausią katilą su virykle ar be jos. Be to, patogu ir pirkti internetu – išsirinkę prekę ją užsakysite vos per kelias minutes, o mūsų kurjeriai pirkinį pristatys į vietą per 1-2 dienas.

  Kaip sutaupyti perkant katilą

  Jei planuojate įsirengti šildymo sistemą ar atnaujinti senąją, neskubėkite. Pasidomėkite pasiūla rinkoje ir įvertinkite kainas. Itin didelį „MBS“ ir kitų gamintojų katilų pasirinkimą rasite mūsų parduotuvėje, kurioje visada siekiama užtikrinti geriausias kainas. O jei norite sutaupyti dar daugiau, patikrinkite, gal šiuo metu jums reikalingai prekei taikoma akcija.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok