Prekių katalogas

Majak katilai

 • Katilus galime pelnytai vadinti patikrintu šildymo būdu, mat individualiuose namuose, sodybose, sodo nameliuose jie nuo seno yra vienas populiariausių sprendimų. Nenuostabu, kūrenimas kietuoju kuru nėra itin brangus, įrangos kaina irgi neretai gana maloniai džiugina. Tad jei domina būtent toks šildymo variantas, Jums siūlome labai gerai vertinamus Majak kietojo kuro katilus. Atsiliepimai patvirtina, jog jame galite naudoti ne tik malkas, bet ir skiedras, anglį ar anglies atliekas. Variantas labai patiks tiems, kurie nenori „prisirišti“ prie elektros – katilo valdymas mechaninis, tad nereikės elektros energijos.
   

  Majak Standart 12kW kieto kuro katilas
  Šildymo galia, kW
  12,0
  Kaina 650 
  930  Sutaupykite 280 
  Majak Standart 14kW kieto kuro katilas
  Šildymo galia, kW
  14,0
  Kaina 730 
  1044  Sutaupykite 314 
  Majak Standart 16kW kieto kuro katilas
  Šildymo galia, kW
  16,0
  Kaina 835 
  1195  Sutaupykite 360 
  Majak Standart 20kW kieto kuro katilas
  Šildymo galia, kW
  20,0
  Kaina 895 
  1284  Sutaupykite 389 
 • Majak katilų kaina su montavimu / pajungimu

  Kietojo kuro katilą Majak iš mūsų pasiūlos įsigysite maždaug už 1 000–1 300 eurų. Prie paties katilo kainos dar reikėtų pridėti ir sumą, reikalingą katilo montavimui bei pajungimui prie šildymo sistemos. Kiek tiksliai kainuos šie darbai, mūsų komanda gali pasakyti aptarę Jūsų poreikius, montavimo galimybes, reikalingas medžiagas ir kitus niuansus. Dėl montavimo darbų susisiekite telefonu 8-699-28337.

  Majak katilo montavimas / pajungimas

  Jeigu Jums aktualūs katilo montavimo darbai, siūlome savo paslaugas. Dirbame atsakingai, kruopščiai ir profesionaliai. Juk ne paslaptis, kad svarbu pasirinkti ne tik gerą įrangą, tačiau ir pasirūpinti tinkamu jos sumontavimu.

  Majak katilą internetu pirkite pigiau

  Daugelis žino, jog internetu neretai reikalingą daiktą galima pirkti pigiau nei fizinėse pardavimo vietose. Štai mūsų e. parduotuvėje Majak katilas su akcija Jums gali kainuoti net ketvirtadaliu mažiau nei įprasta kaina!

  Užsakytą įrangą pristatysime nemokamai, taip pat suteikiame galimybę prekes įsigyti lizingu. Mūsų inžinieriai gali paskaičiuoti šilumos nuostolius bei, atsižvelgdami į tai, parinkti geriausią įrangą.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok