Prekių katalogas

Kuo skiriasi renovacinis radiatorius nuo įprasto?

Kuo skiriasi renovacinis radiatorius nuo įprasto?

Rinkoje siūlomas platus radiatorių asortimentas, tad gali būti sudėtinga išsirinkti tinkamiausius. Nors atrodo gana skirtingai, iš tikrųjų radiatoriai yra gana panašūs, o daugiausiai dėmesio renkantis reikėtų skirti jų techninių parametrų palyginimui. Tačiau ar žinote, kuo ypatingi renovaciniai radiatoriai ir kokiais atvejais juos verta naudoti?

Kas yra renovacinis radiatorius?

Iš tikrųjų vadinamieji renovaciniai radiatoriai yra tie patys radiatoriai, atitinkantys senų radiatorių prijungimo ašis. Šis parametras užtikrina, kad senesnės statybos daugiabučiuose radiatorius bus galima greitai pakeisti.

Rinktis renovacinius radiatorius yra daug paprasčiau, nes nereikia sukti galvos dėl techninių parametrų – šio tipo radiatoriai atitinka senuosius, tik yra nauji, efektyvūs ir pasižymi estetiška išvaizda. Be to, populiariausi dvisieniai radiatoriai yra ardomi, tad juos lengva išvalyti.

Kodėl verta naudoti renovacinius radiatorius?

Senieji radiatoriai vis dar šyla ir, rodos, tarnauja patikimai? Štai kelios priežastys, kodėl juos tikrai verta pakeisti naujais renovaciniais viengubais ar dvigubais radiatoriais (plačiau skaitykite straipsnyje „Viengubas ar dvigubas radiatorius?“):

-          Naujieji radiatoriai atrodys daug estetiškiau ir geriau derės interjere;

-          Radiatoriai su termostatu suteikia galimybę reguliuoti sunaudojamą šilumos kiekį (plačiau skaitykite straipsnyje „Kaip reguliuoti radiatorius?“), todėl galima sumažinti šildymo išlaidas;

-          Modernūs šiuolaikiniai radiatoriai šildo efektyviau, palyginti su senaisiais.

Senus radiatorius pakeisti naujais reikėtų dar prieš šildymo sezoną. Investuokite į naujus radiatorius ir viso šildymo sezono metu galėsite džiaugtis jaukia šiluma namuose.