Prekių katalogas

Kratki katilai

 • Nusprendę rinktis kūrenimą naudojant katilą turėsite nuspręsti, ar norite kūrenti malkomis, granulėmis, anglimis ir dar kitos rūšies kuru. Visgi reikia pripažinti, kad nepaisant to, jog šiandieninė rinka siūlo nemažai modernių kūrenimo sprendimų, katilų populiarumas nemažėja. Jei ieškote aukštos kokybės bei patvarumo, siūlome išmėginti puikiai žinomo ir labai gerai vertinamo, kaip rodo atsiliepimai, lenkų gamintojo Kratki produkciją. Mūsų asortimente – šio prekės ženklo granuliniai katilai, išsiskiriantys gera kaina ir itin aukšta kokybe.
   

  Kaina 3547 
  4173  Sutaupykite 626 
  Kratki BAL EKO 14 granulinis katilas
  Šildymo galia, kW
  14,0
  Kaina 3870 
  4553  Sutaupykite 683 
  Kratki BAL EKO 18 granulinis katilas
  Šildymo galia, kW
  18,0
  Kaina 4128 
  4857  Sutaupykite 729 
  Kratki BAL EKO 24 granulinis katilas
  Šildymo galia, kW
  24,0
  Kaina 4451 
  5237  Sutaupykite 786 
 • Kratki katilų kaina su montavimu / pajungimu

  Kratki katilų kaina prasideda nuo kiek daugiau kaip 4 000 eurų, brangiausi šioje kategorijoje kainuoja daugiau kaip 5 000 eurų. Numatykite, kad papildomai kainuos katilo pajungimas prie šildymo sistemos. Kiek tiksliai tam reikės lėšų, galime pasakyti tik žinodami darbų apimtis ir kitus niuansus. Tad jei aktuali tokia paslauga, susisiekite su mūsų komanda.

  Kratki katilo montavimas / pajungimas

  Verta žinoti, kad net ir geriausias katilas bei visa šildymo sistema nedemonstruos savo galimybių, jei montavimas bus atliktas neteisingai. Negana to, tai rizikinga. Todėl jei nesate specialistas, montavimo darbus perleiskite kvalifikuotiems meistrams.

  Įvairios akcijos Kratki katilą perkant internetu

  Pirkti internetu patogu dėl daugelio dalykų, tačiau kone kiekvienas įvardys, kad e. parduotuvėse labai dažnai maloniai nustebina ne tik gera kaina, bet ir papildoma akcija, leidžianti sutaupyti dar daugiau.

  Pristatymas nemokamas, įrangą galite įsigyti išsimokėtinai (lizingu). Mūsų komandos inžinieriai gali paskaičiuoti, kokie yra šilumos nuostoliai, bei pasiūlyti, kokia įranga geriausia Jums.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok