Prekių katalogas

Kostrzewa granuliniai katilai

 • „Kostrzewa“ granuliniai katilai pasižymi ilgaamžiškumu ir yra puikia investicija į namų šildymą. Šie katilai yra patogiai naudojami, todėl taupo laiką ir padeda sumažinti šildymo išlaidas. Nusprendę pirkti „Kostrzewa“ katilą namuose gyvensite jaukiai ir šiltai.
   

  Kaina 2900 
  3049  Sutaupykite 149 
  Kaina 3200 
  3249  Sutaupykite 49 
 • Nuo ko priklauso „Kostrzewa“ granulinių katilų kaina?

  Katilo kainą iš esmės lemia jo galingumas, o „Kostrzewa“ gali kainuoti apie kelis tūkstančius. Tačiau tokia investicija verta kiekvieno cento, nes šie katilai pasižymi itin aukšta kokybe. Jų gamybai naudojamas tvirtai surištas plienas ir geriausi komponentai, kurie užtikrina nenutrūkstamą katilo veikimą daugelį metų. Prieš patekdami į rinką šie katilai yra testuojami, todėl nusprendę pirkti šio gamintojo katilą, neabejotinai priimsite gerą sprendimą – apie šiuos katilus atsiliepimai rinkoje yra labai geri.

  „Kostrzewa“ granulinį katilą pirkite internetu

  Platų „Kostrzewa“ asortimentą rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje. Prie kiekvieno katilo pateikiama svarbiausia informacija ir techniniai parametrai, kuriuos įvertinę galėsite pasirinkti savo namų šildymų tinkamiausia agregatą. O jei dvejojate ar reikia patarimo – susisiekite su mūsų konsultantais, kurie turi techninių žinių ir yra pasirengę padėti.

  Sutaupyti galite pasinaudoję akcija – pirkdami internetu visada patikrinkite, kokiems produktams šiuo metu yra sumažinta kaina. Užsakytas prekes visoje Lietuvoje pristatome per porą dienų, todėl nesijaudinkite – katilo montavimas tikrai neužtruks. O jei reikalingos ir profesionalių meistrų paslaugos, jas patogiai galite užsakyti pirkdami katilą. Profesionalai užtikrins, kad pajungimas būtų greitas ir profesionalus.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok