Prekių katalogas

Holtop rekuperatoriai

 • Oro kokybė patalpų viduje yra svarbi mūsų savijautai tiek darbo, tiek poilsio metu, todėl pasirūpinkite rekuperacine sistema. Puikus pasirinkimas yra „Holtop“ rekuperatoriai, kurie užtikrina efektyvius oro srautų mainus ir pasižymi plačiu funkcionalumu.
   

  Kaina 1020 
  1325  Sutaupykite 305 
  Kaina 1101 
  1430  Sutaupykite 329 
  Kaina 1247 
  1620  Sutaupykite 373 
 • Nuo ko priklauso „Holtop“ rekuperatorių kaina?

  Palyginti su analogiškais įrenginiais, „Holtop“ rekuperatoriai pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu. Jų kaina svyruoja apie tūkstantį eurų, tačiau būtina prisiminti, kad visa sistema ir montavimas kainuos daugiau. Be to, svarbi ne tik įrenginio kaina, bet ir sąnaudos ilgalaikiu laikotarpiu, o „Holtop“ šiuo atžvilgiu yra puikus pasirinkimas – tai A+ klasės rekuperatoriai, kurie pasižymi gera ekonomija.

  Daugelis šių rekuperatorių turi lietimui jautrius ekranus, tad jų valdymas yra visiškai paprastas ir labai patogus – atsiliepimai apie šiuos įrenginius yra tiesiog puikūs. O dėl plataus funkcionalumo ir tylaus veikimo šie rekuperatoriai nusipelno dar daugiau pagyrų.

  „Holtop“ rekuperatorių montavimas

  Šie rekuperatoriai gali būti montuojami vertikaliai ar horizontaliai, priklausomai nuo jų tipo. Norint užsitikrinti ilgą įrenginio tarnavimo laiką, reikalingas profesionalus ir kokybiškas montavimas, pajungimas su ortakiais. Jei nusprendėte pirkti „Holtop“ rekuperatorius, naudinga žinoti, kad jiems nėra būtinas drenažo nuvedimas – dėl membraninio šilumokaičio naudojimo drėgmė yra grąžinama atgal į patalpas ir oras jose neišsausėja.

  „Holtop“ rekuperatorius pirkite internetu

  Populiariausius „Holtop“ lubinių rekuperatorių modelius rasite mūsų parduotuvėje. Pirkti čia tikrai verta, nes įvairiai vėdinimo, kondicionavimo ir šildymo įrangai dažnai taikoma akcija – prekės parduodamos su nuolaida, tad tai puiki proga šiek tiek sutaupyti. Apsipirkimas internetu bus greitas ir sklandus, o įsigytas prekes į bet kurią šalies vietą pristatysime itin operatyviai.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok