Prekių katalogas

Kaip veikia granulinis katilas?

 • Kaip veikia granulinis katilas?

  Ieškant pigių ir efektyvių šildymo būdų verta pagalvoti apie granulinius katilus kaip apie vieną iš geriausių variantų. Tai puikus pasirinkimas norintiems daugiau sutaupyti ir mėgautis namų šilumos jaukumu be rūpesčių visus metus, kadangi granuliniai katilai yra vertai pripažinti kaip vieni ekonomiškiausių. Skaitydami toliau sužinosite apie tai, kokiu principu veikia granuliniai katilai ir kodėl juos naudoti yra patogus pasirinkimas. 

  Granulinio katilo veikimo principai

  Naujausios kartos granuliniai katilai veikia automatiškai, kadangi yra automatizuoti ir sukurti dar didesniam vartotojų patogumui. Nesudėtingas ir šių katilų valdymas. Jums tereikia tik būti pasiruošus pakankamą kiekį kuro, sudėti jį į specialią talpą ir katilas veiks automatiškai, be jūsų įsikišimo. Kuro padavimas vyksta automatiškai.

  Granuliniai katilai pasižymi aukštu automatizavimo lygiu, užtikrinančiu sklandžius valdymo procesus. Galima laisvai išsirinkti optimalią šildymo temperatūrą ir per išmaniuosius įrenginius stebėti bei patogiai kontroliuoti veikimą, įvesti reikiamas veikimo programas. Daliai katilų būdingas automatinis šilumokaičio valymas, pelenų šalinimas bei kiti procesai, todėl lengviau tampa ir pasirūpinti katilų priežiūra.

  Žinoma, būna ir senesnių granulinių katilų pasirinkimų. Šie prietaisai nėra automatizuoti ir veikia daug paprasčiau. Jie ne tokie patogūs ir reikalauja daugiau priežiūros, tačiau tuo pačiu yra ir gerokai pigesni.

  Kodėl verta naudoti granulinius katilus?

  Granulinis katilas galėtų būti puiki alternatyva įvairių rūšių katilams. Kaip žinia, šildymo katilų prekyboje būna labai skirtingų. Visi iš jų pasižymi savais privalumais, tačiau jūs patys renkatės pagal savo poreikius tai, kas labiausiai tiktų. Granulinis katilas šiuo atveju tinkamas kurenti vienu iš pigiausių kuru, sąlyginai nedidelės ir pačių katilų kainos, todėl tai idealus sprendimas norintiems sutaupyti ir mėgautis jaukia šiluma. (Išsamesnės informacijos šia tema galėsite rasti straipsnyje „Granulinių katilų pranašumai“).

  Kokybiški, patogūs, sklandaus automatizuoto veikimo granuliniai katilai gera kaina! Pasitarkite su specialistais, kurių pagalba lengviau galėsite išsirinkti savo šildymo poreikiams tinkamiausius katilus.

  Daugiau apie granulinių katilų veikimą bei įrangos pasirinkimus rasite čia – https://www.namams24.lt/prekiu-katalogas/katilai/granulinai-katilai

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok