Prekių katalogas

Granulinio katilo valymas - pagrindinis šio katilo priežiūros principas

 • Granulinio katilo valymas - pagrindinis šio katilo priežiūros principas

  Jeigu išsirinkote granulinį katilą ir nusprendėte naudotis šiuo šildymo būdu, pravartu būtų labiau pasidomėti priežiūros aspektais, kadangi tinkamai prižiūrimi katilai tarnauja ilgiau ir patikimiau. Granulinis katilas šiuo atveju yra puikus pasirinkimas, neatimsiantis daug jūsų laiko ir nepareikalausiantis labai didelių pastangų.

  Toliau skaitydami sužinosite apie tai, kaip valyti granulinius katilus ir kokių būna granulinių katilų rūšių. Tinkamai išsirinkę savo sprendimu tikrai nenusivilsite ir galėsite mėgautis jaukia namų šiluma be žymesnių rūpesčių.

  Ar granulinis katilas reikalauja daug priežiūros?

  Kaip intensyviai reikės rūpintis katilu ir jį prižiūrėti didele dalimi priklauso nuo konkretaus pasirinkimo. (Daugiau apie granulinių katilų pasirinkimus rasite straipsnyje „Kaip išsirinkti geriausią (tinkamiausią) granulinį katilą?“).

  Būna labai įvairių katilų, kai kurie iš jų gali pareikalauti daugiau pastangų priežiūrai, kiti mažiau, nes yra su įdiegtomis automatinio valymo sistemomis. Bet kokiu atveju, valymas yra pagrindinis priežiūros elementas – reguliariai valydami granulinius katilus užtikrinsite nepriekaištingą jų veikimą.

  Dar daugiau patogumo prižiūrint katilus

  Naujausios kartos, patobulinti granuliniai katilai sukurti komfortiškam naudojimui (skaityti daugiau straipsnyje „Ar sudėtingas granulinio katilo valdymas?“). Užtenka tik papildyti kurą bei išvalyti pelenus ir faktiškai jokios priežiūros daugiau nereikia. Iš tiesų, labai daug kas priklauso nuo naudojamo kuro. Kaip jau turbūt žinote, granuliniai katilai gali būti kūrenami skirtingų rūšių granulėmis (medžio, anglies, šiaudų ar grūdais).

  Renkantis prastesnį kurą būdingas didesnis peleningumas, tenka dažniau valyti katilą, degiklį ir pelenų talpą. Tokiais atvejais, kiek sudėtingesnė tampa ir katilo priežiūra, todėl norint, kad ji būtų paprastesnė, labai svarbu pasirinkti kokybišką kurą.

  Pirkdami katilus iš specializuotų tiekėjų tuo pačiu atrasite naujausių pasiūlymų, sukurtų dar didesniam efektyvumui ir patogesniam valdymui. Pasitarkite su ekspertais, padėsiančiais išsirinkti pagal jūsų šildymo poreikius tinkamiausius įrenginius, kurių priežiūra per daug tikrai neapsunkins.

  Daugiau apie tai, kaip prižiūrėti granulinius katilus ir kokie galimi pasirinkimai rasite https://www.namams24.lt/prekiu-katalogas/katilai/granulinai-katilai

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok