Prekių katalogas

Kaip išsirinkti geriausią (tinkamiausią) granulinį katilą?

 • Kaip išsirinkti geriausią (tinkamiausią) granulinį katilą?

  Besirenkantiems granulinius katilus verta apgalvoti įvairius sprendimus. Kaip žinia, granulinių katilų pasirinkimas išties platus ir skiriasi kiekvieno iš jų savybės bei pritaikymas, kaip ir kainos, tad neturint reikiamų žinių ir patirties visuomet geriausia pasikliauti specialistų pagalba. Su granuliniais katilais kūrenti patalpas yra labai patogu, pasirinkus tinkamiausią kuro rūšį galima sutaupyti ir mėgautis jaukia namų šiluma.

  Šiame straipsnyje pabandysime trumpai ir aiškiai kartu peržvelgti pagrindinius granulinių katilų pasirinkimo kriterijus tam, kad išsirinkti taptų lengviau, o dėl konkrečių dominančių klausimų ir tikslaus pasirinkimo galėsite pasitarti su ekspertais.

  Granulinių katilų pasirinkimai

  Granuliniai katilai yra puiki šildymo priemonė ir alternatyva kieto kuro katilams, nenusileidžianti savo efektyvumu. Prekyboje dažniausiai rasite įvairių rūšių plieninių granulinių katilų, skirtų įvairių rūšių granulėmis kurenti. Plienas yra tvirtas ir patikimas metalas, ilgai išlaikantis šilumą. Kūrenimui tinka medžio granulės, šiaudų granulės, anglies granulės ir kt. priklausomai nuo katilo rūšies.

  Vienas iš svarbiausių pasirinkimo kriterijų būtent ir yra kuras, kurį naudosite šildymui. Nuo kuro priklauso šilumos efektyvumas ir šildymo taupumas. Kuras taip pat lemia ir degiklio katilui pasirinkimą. Tad gerai pasvarstykite, kokia kuro rūšis jums priimtiniausia, jei reikia, pasitardami su specialistais, kurie įvertins jūsų lūkesčius ir parinks tinkamiausius sprendimo variantus.

  Išsirinkus ir įsirengus katilą svarbu pasirūpinti ir jo nuolatine priežiūra, nes tai padės užtikrinti sklandesnį veikimą ir ilgaamžiškumą. (Išsamiau apie priežiūros aspektus sužinosite straipsnyje „Granulinio katilo valymas – pagrindinis šio katilo priežiūros principas“). Tai visai nesunku ir neužima daug laiko, juolab, kad galima įsigyti ir tokius katilus, kurie yra su įdiegtomis automatinio šilumokaičio valymo ir pelenų valymo sistemomis.

  Dar daugiau patogumo su aukštos kokybės, moderniais granuliniais katilais! Mėgaukitės jaukia ir taupia namų šiluma su ekspertų užtikrinama kokybe.

  Daugiau apie tai, kaip išsirinkti granulinius katilus ir kokie galimi pasirinkimai rasite https://www.namams24.lt/prekiu-katalogas/katilai/granulinai-katilai

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok