Prekių katalogas

Gorenje akumuliacinės talpos

 • Norite sumažinti išlaidas namų šildymui? Ieškote patikimo ir ilgaamžio sprendimo? Rinkitės „Gorenje“ akumuliacinę talpą, kuri padės akumuliuoti šilumą ir užtikrinti efektyvų šildymo sistemos veikimą. Šios talpos gali naudojamos su įvairiais šildymo būdais, pavyzdžiui, šilumos siurbliais. 

  Kaina 270 
  320  Sutaupykite 50 
 • Nuo ko priklauso „Gorenje“ akumuliacinės talpos kaina?

  „Gorenje“ daug investuoja į patikimus ir ilgalaikius sprendimus, todėl galite neabejoti – šio gamintojo akumuliacines talpas pirkti verta. Jų kainą nulemia įvairiausi veiksniai, tačiau jei lygintume tarpusavyje, netruktume pastebėti, kad kuo akumuliacinė talpa didesnė, tuo didesnė ir jos kaina.

  „Gorenje“ akumuliacinės talpos kaina su montavimu/pajungimu

  Kiek kainuos akumuliacinės talpos montavimas ir pajungimas į sistemą, priklauso nuo to, kokį šildymo būdą naudojate. Į kai kurias sistemas pajungti tokias talpas yra sudėtingiau. Darbų kainai įtakos taip pat gali turėti ir talpos montavimo vieta bei kitos aplinkybės. O pačios „Gorenje“ akumuliacinės talpos, palyginti su rinkos kainomis, nėra labai brangios, tačiau pasižymi gera kokybe.

  „Gorenje“ akumuliacines talpas pirkite internetu pigiau

  Visi nori sutaupyti ir kuo pigiau pasirūpinti patogiu gyvenimu namuose. Geras būdas tai padaryti – įsirengti akumuliacinę talpą. Ją pigiau užsisakyti galima internetu, pavyzdžiui, mūsų parduotuvėje šiuo metu vyksta ne viena akcija. Klientų atsiliepimai rodo, kad tai leidžia jiems nemažai sutaupyti ir sumažinti ne tik šildymo išlaidas, bet ir šildymo sistemos įrengimo kaštus.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok