Prekių katalogas

Ensy rekuperatoriai

 • Prastas vėdinimas gali sukelti daugybę problemų, pradedant prasta savijauta ir baigiant pelėsiu, kuris rimtai pavojingas sveikatai. Patalpose gyventi ar dirbti bus daug maloniau, jei naudosite „Ensy“ rekuperatorius, kurie sujungia ilgametę patirtį vėdinimo srityje ir aukštą kokybę su moderniu funkcionalumu.
   

  Kaina 2330 
  3107  Sutaupykite 777 
  Kaina 2150 
  2867  Sutaupykite 717 
  Kaina 2171 
  2895  Sutaupykite 724 
  Kaina 2437 
  3250  Sutaupykite 813 
  Kaina 2437 
  3250  Sutaupykite 813 
  Kaina 2548 
  3398  Sutaupykite 850 
  Kaina 3858 
  5145  Sutaupykite 1287 
 • Nuo ko priklauso „Ensy“ rekuperatorių kaina?

  Norvegijoje gaminami „Ensy“ rekuperatoriai užtikrina sveikesnę ir švaresnę aplinką, tačiau jų kaina gali siekti net kelis tūkstančius. Pigiau kainuoja mažesnėms patalpoms vėdinti skirti įrenginiai, tačiau renkantis taip pat būtina atsižvelgti ir į išplanavimą bei kitas patalpų savybes. Jei neturite specialių žinių, pasitarkite su mūsų konsultantais. Jie nurodys, koks įrenginys tinkamesnis, apie kurį geresni atsiliepimai, padės pasirinkti tinkamą galingumą.

  „Ensy“ rekuperatorių montavimas/pajungimas

  Rekuperatorių montavimas nėra toks paprastas, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, todėl visada patikėkite šią užduotį profesionalams. Nors „Ensy“ rekuperatoriai yra universalūs ir lengvai pritaikomi, būtina atsižvelgti į patalpų specifiką – tik tinkamas pajungimas užtikrina gerą oro srautų cirkuliaciją. Jūsų patogumui siūlome profesionalias vėdinimo sistemos montavimo paslaugas.

  „Ensy“ rekuperatorius pirkite internetu pigiau

  Kviečiame susipažinti su plačiu mūsų parduotuvės asortimentu. Internetu galite įsigyti visą patalpų vėdinimui reikalingą įrangą. Be to, taip pirkti dar ir apsimoka – mūsų internetinėje parduotuvėje taikoma akcija įvairioms prekėms. Tai galimybė „Ensy“ rekuperatorių įsigyti pigiau ir sutaupyti.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok