Prekių katalogas

Elektromet katilai

 • Granuliniai katilai yra vienas pigiausių būdų šildyti namus, o „Elektromet“ katilai – tai kainos ir kokybės garantija. Aukštas jų efektyvumas, paprasta priežiūra ir montavimas užtikrina patogumą ir nedidelius šildymo kaštus.
   

  Kaina 3250 
  5910  Sutaupykite 2660 
 • „Elektromet“ katilo kaina su montavimu

  Šio tipo granuliniai katilai tinka centriniam šildymui, o jų galia skiriasi priklausomai nuo katilo modifikacijos. „Elektromet“ katilai taip pat gali būti naudojami centrinio vandens sistemose ir aprūpinti karštu vandeniu net keletą butų. Katilų kaina yra palyginti nedidelė – ji siekia kelis tūkstančius, tad katilas, reikalingi priedai ir pajungimas nepareikalauja itin didelių investicijų.

  Atsiliepimai apie „Elektromet“ katilus

  Šie katilai rinkoje yra puikiai vertinami. Juos pasirinkusiems namų šeimininkams patinka tai, kad katilo eksploatacija yra paprasta, be to, jis nereikalauja daug priežiūros. Pasiekiamas aukštas efektyvumas, o tai padeda sutaupyti ir sumažinti šildymo kaštus. Katilai gali būti su autonominiu granulių tiekimu į degiklį – tai taupo laiką, užtikrina saugumą ir patogumą.

  „Elektromet“ katilus internetu pirkite pigiau

  Ieškote pirkti granulinio katilo, kuris patikimai tarnautų ne vienerius metus? „Elektromet“ katilai yra puikus sprendimas – tai patikima investicija, kuri leis aprūpinti namus šiluma be didelių pastangų. „Elektromet“ katilą geriausia pirkti internetu – taip ne tik lengvai palyginsite parametrus ir išsirinksite, bet dar ir sutaupysite, nes mūsų parduotuvėje įvairių rūšių katilams dažnai taikoma akcija.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok