Prekių katalogas

Electrolux mobilūs oro kondicionieriai

 • Kam skirtas oro kondicionierius, žinome visi. Šie prietaisai ypač liaupsinami karštomis vasaromis, kuomet už lango kylant termometro stulpeliams jie patalpose sukuria tobulą mikroklimatą ir leidžia džiaugtis malonia vėsa bei gaiva. Rinkoje rasite kelių skirtingų tipų kondicionierius, iš kurių kompaktiškumu ir praktiškumu išsiskiria mobilūs. Pastarieji daugiau orientuoti į mažas patalpas. Geriausia tai, kad šių kondicionierių vietą galima labai lengvai ir greitai pakeisti, mat jie turi ratukus. Dar jie neturi išorinio bloko. Jei domina būtent toks variantas, mūsų e. parduotuvėje labai gerai vertinami yra Electrolux mobilūs oro kondicionieriai itin patrauklia kaina.
   

  Kaina 617 
  726  Sutaupykite 109 
  Kaina 689 
  810  Sutaupykite 121 
 • Electrolux mobilių oro kondicionierių kaina su montavimu / pajungimu

  Šio tipo oro kondicionieriai iš Electrolux pasiūlos masina labai neaukštomis kainomis – pigiausi šioje prekių kategorijoje kainuoja vos apie 700, o brangiausių kaina tik šiek tiek viršija 800 eurų. Verta paminėti, kad tai yra labai gera kaina, turint omenyje gamintojo pozicijas ir aukštus vertinimus. Jei kondicionierių pajungsite patys, tai sutaupysite, nes nereikės mokėti už montavimą.

  Electrolux mobilaus oro kondicionieriaus montavimas / pajungimas

  Mobilūs oro kondicionieriai puikiai vėsina patalpas, jas valo, o taip pat ir šalina nemalonius kvapus bei alergenus. Dar geriau yra tai, kad tokio tipo kondicionieriams nereikalingi kažkokie specialūs montavimo darbai – šiuo prietaisu galėsite naudotis iškart vos tik jį gausite.

  Electrolux mobilų oro kondicionierių internetu pirkite pigiau

  Atsiliepimai patvirtina, jog internetu labai dažnai galite pirkti pigiau. Štai ir mūsų e. parduotuvėje Electrolux mobiliems oro kondicionieriaus kone visada taikoma akcija.

  Pristatymas nemokamas, įrangą galite įsigyti išsimokėtinai (lizingu). Mūsų komandos inžinieriai gali pasiūlyti, kokia įranga geriausia Jums.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok