Prekių katalogas

Bullerjan katilai

 • Namo statyboms dar neprasidėjus reikia nuspręsti, kokį šildymo būdą pasirinksite. Beje, šis klausimas aktualus ir imantis pastato renovacijos. Nors šiandien šildymo sektoriuje yra nemažai ir modernių sprendimų, visgi laiko patikrinti yra ne mažiau mėgiami ir liaupsinami. Tad atiduokime duoklę katilams. Jei ieškote pirkti džiuginančio efektyvumu ir už gerą kainą, verta pagalvoti apie latvių prekės ženklo Bullerjan katilą. Pastarieji tikrai išsiskiria dizainu ir tobulai derės rustic, tradicinio stiliaus sodybose, kavinėse, restoranuose ar kito tipo patalpose.
   

  Kaina 826  - 897 
  Kaina 981  - 1052 
  Kaina 1324  - 1496 
  Kaina 1473  - 1543 
  Kaina 1626  - 1683 
 • Nuo ko priklauso Bullerjan katilų kaina?

  Mūsų asortimente Bullerjan kietojo kuro oro šildytuvų kainos prasideda nuo 600–700 eurų. Brangiausių kainos siekia iki 1 700 eurų. Kainai įtakos turi nemažai kriterijų, kaip esminius galime paminėti gabaritus, galingumą, apšildomą plotą, naudingumo koeficientą, šildymo galios ribas ir kt.

  Bullerjan katilo montavimas / pajungimas

  Atsiliepimai leidžia teigti, kad katilo montavimą geriau patikėti specialistams. Net ir nedidelė klaida gali lemti, kad katilas nedemonstruos savo galimybių. Taigi jei aktualus profesionalus Bullerjan katilo pajungimas, laukiame Jūsų skambučio.

  Įvairios akcijos Bullerjan katilą perkant internetu

  Daugelis šiuolaikinių žmonių labai pamėgę pirkimą internetu dėl daugelio aspektų: plataus pasirinkimo, laiko taupymo, patogumo, operatyvumo, gerų kainų ir kt. Tačiau taip pat daugelis žino, kad perkant internetu labai dažnai galima pasinaudoti šaunia akcija – štai iš mūsų e. parduotuvėje tokią gausite pirkdami Bullerjan katilą.

  Užsakytą įrangą pristatysime nemokamai, taip pat suteikiame galimybę prekes įsigyti lizingu. Mūsų inžinieriai gali paskaičiuoti šilumos nuostolius bei, atsižvelgdami į tai, parinkti geriausią įrangą.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok