Prekių katalogas

Buderus dujiniai katilai

 • Šildymas dujomis jau senokai užkariavo naudotojų simpatijas, daugiausia dėl dovanojamo maksimalaus komforto – dujinis katilas visiškai nereikalauja Jūsų laiko priežiūrai, nereikia papildyti kuro patiems, šildymas dujomis nesukelia netvarkos namuose ir pan. Tad jei prioritetą teikiate maksimaliam patogumui, verta pagalvoti apie dujinį katilą. O nusprendusiems tokį įsigyti siūlome Buderus produkciją. Tai vokiečių prekės ženklas, demonstruojantis itin atsakingą požiūrį į kokybę, naudotojų patogumą bei katilų efektyvumą. Negana to, šio gamintojo katilai išsiskiria ir solidžiu dizainu.
   

  Kaina 1389 
  1736  Sutaupykite 347 
  Kaina 1460 
  1825  Sutaupykite 365 
  Kaina 1548 
  1935  Sutaupykite 387 
  Kaina 1597 
  1996  Sutaupykite 399 
  Kaina 1887 
  2359  Sutaupykite 472 
  Kaina 2158 
  2698  Sutaupykite 540 
  Kaina 2325 
  2906  Sutaupykite 581 
  Kaina 4223 
  5279  Sutaupykite 1056 
 • Buderus dujinių katilų kaina su montavimu / pajungimu

  Natūralu, jog planuodami įsigyti šildymo katilą domitės jų kainomis. Mūsų e. parduotuvėje Buderus dujiniai katilai kainuoja nuo pusantro tūkstančio eurų. Neabejotinai kainai įtakos turi katilo galingumas, taigi prieš pirkdami labai gerai paskaičiuokite, kokia galia reikalinga Jums. Papildomai kainuos katilo montavimas / pajungimas. Jei rinksitės mūsų paslaugas, tai siūlome susisiekti su mumis telefonu – kaina priklauso nuo daugelio aspektų, tad ją kiekvienu atveju skaičiuojame individualiai.

  Atsiliepimai apie Buderus dujinius katilus

  Jei ieškote pirkti katilo, drauge paieškokite ir pirkėjų vertinimų: tiek gamintojo, tiek konkretaus produkto. Tai gali būti vertingos informacijos šaltinis.

  Buderus dujinį katilą internetu pirkite pigiau

  Internetu pirkti patogu, saugu, greita, galite patys planuoti pirkimo procesą, nesukti galvos dėl prekių atsiėmimo. Bet niekas nepaneigs ir to, kad e. parduotuvėje norimą daiktą neretai įsigysite ir pigiau. Mūsų pasiūloje taip pat kviečiame naudotis Buderus dujiniams katilams taikoma akcija.

  Pristatymas nemokamas, įrangą galite įsigyti išsimokėtinai (lizingu). Mūsų komandos inžinieriai gali paskaičiuoti, kokie yra šilumos nuostoliai, bei pasiūlyti, kokia įranga geriausia Jums.