Prekių katalogas

Blauberg rekuperatoriai

 • Daugelio puikiai vertinami „Blauberg“ rekuperatoriai pasižymi tyliu veikimu ir aukštu efektyvumu. Jie puikiai tinka naudoti gyvenamosiose, darbo ar komercinėse patalpose, nes turi drėgmės grąžinimo funkciją. Tai reiškia, kad oro srautams keičiantis oras nėra sausinamas ir visada išlieka komfortiškai drėgnas.
   

  Kaina 525 
  640  Sutaupykite 115 
  Kaina 540 
  990  Sutaupykite 450 
  Kaina 629 
  786  Sutaupykite 157 
 • „Blauberg“ rekuperatorių kaina su montavimu/pajungimu

  Kaina yra svarbi visais atvejais, tačiau ją lemia daugybė veiksnių. „Blauberg“ rekuperatoriai skiriasi savo funkcionalumu, galingumu ir parametrais – visa tai turi įtakos kainai. O kiek kainuos montavimas priklauso nuo patalpų dydžio, išplanavimo ir kitų savybių. Be to, nepamirškite, kad kainuos ir papildomi elementai, ortakiai bei jų pajungimas. Jei norite sužinoti preliminarią kainą, susiekite su mūsų specialistais ir jie pateiks visą informaciją.

  Atsiliepimai apie „Blauberg“ rekuperatorius

  Lietuviai įvairiose srityse puikiai vertina vokišką kokybę, tad ne išimtis ir „Blauberg“ rekuperatoriai. Nusprendę pirkti šio prekių ženklo rekuperatorius teigia, kad juos sužavėjo puikūs parametrai: efektyvumas, tylus veikimas, patogus valdymas. Atsiliepimai apie šio gamintojo produkciją labai geri, ji pasižymi ilgaamžiškumu ir patikimumu.

  „Blauberg“ rekuperatorius internetu pirkite pigiau

  Jei norite pasirūpinti gaiviu oru namuose, tačiau ieškote, kaip sutaupyti, pirkite reikalingą įrangą mūsų parduotuvėje. Čia rasite platų asortimentą, o vėdinimo įrenginiams gali būt taikoma ir akcija – tai puiki proga nemažai sutaupyti. Tiesiog išsirinkite prekes, apmokėkite užsakymą ir jūsų „Blauberg“ rekuperatorių pristatysime nurodytu adresu.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok