Prekių katalogas

Baxi boileriai (vandens šildytuvai)

 • Jei namuose nėra centrinio vandentiekio, tačiau turite atvestą vandenį iš gręžinio ar šulinio, tuomet verta pirkti boilerį, kuris pasirūpins, kad galėtumėt lepintis šiltu vandeniu. Toks vandens šildytuvas labai lengvai prijungiamas, veikia efektyviai, galite rinktis iš skirtingų jų tipų. Atkreipkite dėmesį ir į gamintoją – patikimas, puikiai vertinamas garantuos boilerio kokybę, patvarumą ir taps ilgalaike investicija. Mūsų pasiūloje daug dėmesio sulaukia italų prekės ženklo Baxi vandens šildytuvai, žavintys labai geru kainos ir kokybės santykiu.
   

  Kaina 144 
  206  Sutaupykite 62 
  Kaina 159 
  228  Sutaupykite 69 
  Kaina 163 
  234  Sutaupykite 71 
  Kaina 185 
  265  Sutaupykite 80 
  Kaina 190 
  272  Sutaupykite 82 
  Kaina 201 
  288  Sutaupykite 87 
  Kaina 214 
  307  Sutaupykite 93 
 • Nuo ko priklauso Baxi boilerių (vandens šildytuvų) kaina?

  Baxi boilerį mūsų pasiūloje rinkitės vos nuo poros šimtų eurų, kai netaikoma akcija. Su nuolaida pirksite dar pigiau! Vandens šildytuvų kainos priklauso nuo jų talpos, matmenų, teno galingumo bei kitų techninių charakteristikų.

  Baxi boilerio (vandens šildytuvo) montavimas / pajungimas

  Baxi boileriai kokybiški, patvarūs, negana to, tikrai nesudėtingai montuojami, tad jei turite reikalingus įrankius vandens šildytuvą galite sumontuoti ir patys. Visgi siekiant išvengti net menkiausių klaidelių tikslinga montavimo darbus patikėti profesionalams. Jei domina kruopštus, operatyvus bei kokybiškas boilerio montavimas, susisiekite su mumis telefonu 8-699-28337.

  Įvairios akcijos Baxi boilerį (vandens šildytuvą) perkant internetu

  Perkančiųjų internetu atsiliepimai leidžia teigti, jog tokį pirkimo būdą daugelis vertina dėl patogumo, laisvės planuoti pirkimo procesą, nepriklausymo nuo strateginės vietos bei daugelio kitų aspektų. Taip pat, žinoma, ir dėl gerų kainų, o jei dar taikoma akcija, pirkimas bus itin vykęs.

  Įrangą atvežame nemokamai, taip pat turite galimybė pirkti išsimokėtinai – lizingu. Patyrę mūsų inžinieriai gali parinkti tinkamą įrangą.