Prekių katalogas

AUX šilumos siurbliai

 • Mūsų klimatas lemia, kad būsto be šildymo sistemos neįsivaizduojame. Atvėsus orams rudenį, taip pat spaudžiant šaltukui žiemą norime šildyti namus efektyviai, tačiau drauge taupiai, patogiai ir kartu kuo mažiau skirti tam savo laiko. Jei turite tokius poreikius, Jums verta pagalvoti apie šilumos siurblį. Pastarieji šilumos sprendimų sektoriuje tapo tikrų tikriausiu atradimu ir pelnė labai daugelio vartotojų simpatijas. Nenorintiems investuoti didelių sumų, tačiau trokštantiems kokybės siūlome rinktis AUX šilumos siurblius iš mūsų pasiūlos.
   

  AUX J-Smart šilumos siurblys oras-oras 2,7/3,0kW
  Vėsinimo galia, kW
  2.7
  Šildymo galia, kW
  3.0
  Kaina 595  - 616 
  AUX J-Smart šilumos siurblys 3,5/3,8kW
  Vėsinimo galia, kW
  3.5
  Šildymo galia, kW
  3.8
  Kaina 653  - 655 
  AUX J-Smart šilumos siurblys 5,3/5,6kW
  Vėsinimo galia, kW
  5.3
  Šildymo galia, kW
  5.6
  Kaina 966  - 996 
  AUX J-Smart šilumos siurblys 7,2/7,2kW
  Vėsinimo galia, kW
  7.2
  Šildymo galia, kW
  7.2
  Kaina 1214  - 1281 
 • AUX šilumos siurblių kaina su montavimu / pajungimu

  AUX šilumos siurbliai mūsų e. parduotuvėje kainuos nuo 700 iki maždaug pusantro tūkstančio eurų. Planuodami išlaidas numatykite, kad siurblio montavimas ir pajungimas kainuos papildomai. Jei planuojate sutaupyti ir siurblį montuoti savo jėgomis, įsitikinkite, kad tikrai galite tai padaryti kokybiškai, kitu atveju siūlome profesionalų paslaugas. Jei aktualu, susisiekite su mūsų komanda.

  Atsiliepimai apie AUX šilumos siurblius

  Pirkėjų nuomonė gali būti puikus informacijos šaltinis: privalumai ir trūkumai, praktinės įžvalgos, vertinimai ir pan. Atsiliepimai apie AUX šilumos siurblius džiugina, todėl tai bus gera investicija.

  AUX šilumos siurblį internetu pirkite pigiau

  Dažnas mėgsta pirkti internetu dėl patogumo, laiko taupymo ar kitų aspektų. Taip pat daugelis sutiks, jog dažnai e. parduotuvėse galime mokėti pigiau nei fizinėse. Norintys su akcija įsigyti AUX šilumos siurblį turėtų pasižvalgyti po mūsų asortimentą – nepraleiskite progos sutaupyti!

  Užsakytą įrangą pristatysime nemokamai, taip pat suteikiame galimybę prekes įsigyti lizingu. Mūsų inžinieriai gali paskaičiuoti šilumos nuostolius bei, atsižvelgdami į tai, parinkti geriausią įrangą.