Prekių katalogas

Austria Email boileriai (vandens šildytuvai)

 • Ieškote patikimo ir kokybiško vandens šildytuvai už priimtiną kainą? Rinkitės „Austria Email“ boilerius, kuris pasižymi puikiomis techninėmis savybėmis, yra gaminami iš kokybiškų medžiagų ir taikant inovatyvias technologijas.
   

  Prekių nėra.
 • Nuo ko priklauso „Austria Email“ boilerių kaina?

  „Austria Email“ boileriai yra gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, gamintojas daug dėmesio skiria jų apsaugai nuo korozijos. Šių vandens šildytuvų kaina skiriasi: tai lemia tipas, dydis ir kiti parametrai. Didesnės talpos boileriai kainuoja brangiau, tačiau juose yra pašildoma daugiau vandens. Pirkti mažesnės talpos ir taip pataupyti neapsimoka – reikia atsakingai įvertinti, kiek vandens bus reikalinga, kad atsargų niekada nepritrūktų.

  „Austria Email“ boilerių montavimas/pajungimas

  Šių boilerių montavimas yra gana paprastas. Greičiau montuojami pastatomi boileriai, nes nereikia rūpintis tvirtinimu, tačiau kabinamas boileris padės sutaupyti vietos, o tai itin svarbu, jei jis montuojamas vonios kambaryje. Geriausia boilerio montavimo darbus patikėti patyrusiems ir profesionaliems meistrams, nes pajungimas turi būti tikslus ir patikimas.

  „Austria Email“ boilerius internetu pirkite pigiau

  „Austria Email“ boileriai – gera investicija į ilgaamžį ir patogumą užtikrinantį sprendimą namams. Šiuos boilerius daug kas vertina dėl jų praktiškumo, patogaus naudojimo ir geros kokybės – pirkėjų atsiliepimai tiesiog puikūs.  Jei nusprendėte pirkti „Austria Email“ boilerį ir norite sutaupyti, pasinaudokite mūsų parduotuvėje vykstančia akcija. Čia rasite platų pasirinkimą, visada geras kainas ir greitą bei patogų pristatymą – internetu pirkti tikrai verta.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok