Prekių katalogas

5 priežastys, kodėl verta rinktis sieninius oro kondicionierius

 • 5 priežastys, kodėl verta rinktis sieninius oro kondicionierius

  Iš visų kondicionierių rūšių sieninius pirkėjai renkasi dažniausiai. Šis kondicionierių tipas itin patogus ir pasižymi daugybe pliusų. Skaitydami toliau sužinosite, kodėl verta pasinaudoti sieninių kondicionierių teikiamais privalumais ir ką vertinga būtų atsižvelgti renkantis įrenginius iš plataus asortimento.

  Sieninių kondicionierių privalumai

  Vienas iš didžiausių privalumų, kuriais pasižymi sieniniai kondicionieriai yra tas, jog jie universalūs ir tinkami įvairios paskirties patalpose. Jų paskirtis yra užtikrinti optimalią temperatūrą, o taip pat oro kokybę ir drėgmės balansą tam, kad galėtumėte jaustis žvaliai bei mėgautis visokeriopu patogumu. Kaip žinia, oro kokybė vidaus patalpose yra be galo svarbi, nes nuo jos priklauso mūsų gera savijauta, kuomet praleidžiame viduje ilgesnį laiką niekur neišeidami.

  Sieniniai kondicionieriai sudaryti iš vidaus ir išorės bloko, jų technologijos labai paprastos, o veikimas itin efektyvus ir pasižymintis daugybe skirtingų funkcijų komfortiško mikroklimato palaikymui.

  Sieninius kondicionierius rinktis verta, nes:

  1. Jie yra ganėtinai nebrangūs lyginant su kitomis kondicionierių rūšis.
  2. Tinka įvairiose patalpose ir lengvai įkomponuojami interjere dėl savo modernaus dizaino bei kompaktiškumo.
  3. Pasižymi itin efektyviu veikimu ir lengvu bei patogiu valdymu pasirenkant reikiamą temperatūrą ir veikimo režimus.
  4. Be patalpų vėsinimo, dar atlieka ir šildymo funkciją veikdami kaip oras-oras šilumos siurbliai. Taigi, sieniniai kondicionieriai yra be galo praktiški ir funkcionalūs, apimantys įvairius poreikius.
  5. Tiekėjų asortimente rasite itin kokybiškų įrenginių pasirinkimų su ilgalaike garantija.

  Tai dar toli gražu ne visi privalumai, kurie yra būdingi sieniniams oro kondicionieriams. Priklausomai nuo konkretaus modelio, galimos skirtingos techninės galimybės bei pritaikymo niuansai pagal specifinius poreikius.

  Pasitarkite su kondicionierių ekspertais tam, kad jie padėtų išsirinkti jūsų individualius poreikius atitinkančius sieninius oro kondicionierius. Renkantis naudinga atsižvelgti į visas montavimo galimybes patalpose, o taip pat į patalpų dydį ir savo šildymo bei vėsinimo poreikius, tad su specialistų pagalba galėsite išsirinkti geriausiai.

  Itin platų sieninių kondicionierių geromis kainomis pasirinkimą rasite čia – https://www.namams24.lt/prekiu-katalogas/oro-kondicionieriai/sieniniai-sildymas-iki-15c  

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok