Prekių katalogas

Šilumos siurblių naudingumo koeficientai

 • Šilumos siurblių naudingumo koeficientai

  Didelė šilumos siurblių įvairovė rinkoje skatina besirenkančius pasidomėti, kokie kriterijai svarbūs renkantis, į ką atkreipti dėmesį, o taip pat drauge suteikia plačias pasirinkimo galimybes pagal asmeninius poreikius ir turimą biudžetą. Vienas iš pasirinkimo kriterijų turėtų būti šilumos siurblio naudingumo koeficientas (žymimas COP). Kas tai yra, kodėl jis svarbus ir koks būtų geriausias pasirinkimas namams?

  Kas yra naudingumo koeficientas?

  COP parodo, kiek šilumos siurblys gali pagaminti šilumos, sunaudodamas vieną elektros energijos vienetą, t. y. 1 kW. Pavyzdžiui, jei šilumos siurblio naudingumo koeficientas yra lygus 5, tai reiškia, kad jo elektros sąnaudų ir šilumos santykis bus 1:5, kas reiškia, jog sunaudojus 1 kW elektros energijos bus pagaminta 5 kW šiluminės energijos. Tokiu atveju net 4 kW šiluminės energijos yra paimama iš oro.


  Koks naudingumo koeficientas yra geras pasirinkimas?

  Nesunku nuspėti, jog kuo šis rodiklis aukštesnis, tuo šilumos siurblys veiks efektyviau, o šildymas atsieis pigiau. Geriausia, jei šilumos siurblio naudingumo koeficientas bus ne mažesnis kaip 3. Tiesa, atkreipkite dėmesį, koks nurodytas siurblio naudingumo koeficientas esant skirtingoms lauko temperatūroms, pavyzdžiui, virš nulio ir žemiau nulio.
  Platus pasirinkimas aukštą naudingumo koeficientą demonstruojančių šilumos siurblių yra mūsų asortimente. Prie kiekvieno siurblio pateikta išsami techninė charakteristika, tad nesunku įvairius variantus įvertinti ir palyginti tarpusavyje. Renkantis šilumos siurblį taip pat labai svarbu įvertinti ir reikalingą jo galingumą, siekiant efektyvaus šildymo proceso.
   

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok