Prekių katalogas

Rekuperatoriaus kolektorius reikšmė vėdinimo sistemoje

 • Rekuperatoriaus kolektorius reikšmė vėdinimo sistemoje

  Kolektorius yra labai svarbi rekuperatoriaus detalė, tiesiogiai atsakinga už tolygų oro paskirstymą ortakio viduje ir oro švaros kokybę. Tai tarsi tam tikra rekuperatoriaus sistemos širdis, varinėjanti orą ortakiais. Kolektorių gali būti labai įvairių rūšių, pritaikytų skirtingoms sistemoms, tad visada geriausia yra pasitarti su specialistais norint išsirinkti tai, kas padėtų užtikrinti maksimaliai efektyvių rekuperatorių sistemų veikimą. Toliau skaitydami sužinosite apie kolektorius, pritaikytus skirtingiems poreikiams.

  Lanksčių ortakių sistemos kolektoriai

  Kolektoriai yra detalės, į kuriuos sueina visi patalpose išvedžioti oro tiekimo ir oro šalinimo ortakiai (plačiau apie ortakių sistemas rasite straipsnyje „Rekuperatoriaus ortakių išvedžiojimas: ką svarbu žinoti?“). Kolektoriai montuojami pirmiau suprojektavus lanksčių ortakių sistemą ir numačius būsimą ortakių skaičių.

  Lanksčių ortakių sistema paprastai susideda iš dviejų pagrindinių kolektorių. Toks vėdinimo sistemos tipas užtikrina efektyvų oro tiekimą ir šalinimą centriniu oro paskirstymo įrenginiu, vėdinimo sistema tuomet pasižymi kur kas didesnių oro srautų generavimu, tylesniu veikimu ir didesne šilumos grąža.

  Nepriekaištinga oro kokybė

  Nepamirškite, jog rekuperatoriaus sklandus veikimas tiek oro švarinimo kokybės atžvilgiu, tiek tylesniu veikimu nemaža dalimi priklauso nuo ortakių ir kolektorių sistemų. Galite rinktis pigesnius, galite rinktis ir brangesnius, kokybiškesnius variantus, tad kaip investuosite į rekuperatorių sistemas priklauso tik nuo jūsų.

  Kaip jau ir buvo minėta, prekyboje rasite be galo daug skirtingų kolektorių rūšių. Tai įvairūs pasirinkimai nuo paprastų skardinių ar plastikinių dėžučių iki patobulintų akustinių sprendimų, padedančių sumažinti rekuperatoriaus veikimo garsą ir dar tolygiau paskirstyti orą ortakių viduje. Galimi net specialūs antistatiniai-antibakteriniai kolektorių pasirinkimai, užtikrinantys dar didesnę oro švarą ir kokybę.

  Visais kilusiais rekuperatorių kolektorių, ortakių ir kitų detalių pasirinkimo klausimais kreipkitės į ekspertus, kurie padės išsirinkti pagal jūsų vėdinimo poreikius tinkamiausią sprendimą.

  Daugiau informacijos apie rekuperatorius rasite ir iš plataus įrenginių asortimento išsirinkti galėsite čia – https://www.namams24.lt/prekiu-katalogas/rekuperacija/rekuperatoriai

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok