Prekių katalogas

Mitsubishi mini rekuperatoriai

 • Rekuperatorius patalpose atlieka labai reikšmingą vaidmenį – pasirūpina, kad oras keistųsi, būtų gaivus ir šviežias, tačiau drauge iš patalpų nepasišalintų šiluma. Būtent tuo rekuperacinių sistemų teikiamas rezultatas skiriasi nuo to, kokį gauname įprastu būdu vėdindami patalpas, pavyzdžiui, atverdami orlaidę ar langą. Šie prietaisai užtikrina oro srautus, prisideda prie drėgmės sureguliavimo, o pats pavadinimas – mini rekuperatoriai – rodo, jog įrenginiai kompaktiški. Ieškantiems puikaus kainos ir kokybės santykio patiks Mitsubishi mini rekuperatoriai, puikiai tiksiantys ir namui, ir butui.

  Kaina 426 
  502  Sutaupykite 76 
  Kaina 472 
  555  Sutaupykite 83 
 • Nuo ko priklauso Mitsubishi mini rekuperatorių kaina?

  Mini rekuperatorių iš „Mitsubishi“ kainai įtakos turi tokie veiksniai kaip galingumas, našumas, naudingumo koeficientas, triukšmingumas, valdymo ypatumai ir kt. Mūsų asortimente aukštos kokybės Mitsubishi mini rekuperatorių išsirinksite už 400–600 eurų. Kai vyksta akcija, mokėsite dar mažiau!

  Mitsubishi mini rekuperatoriaus montavimas / pajungimas

  Nors iš pirmo žvilgsnio mini rekuperatoriaus montavimas gal ir neatrodo sudėtingas procesas, visgi siūlome jį patikėti specialistams, turintiems žinių ir patirties. Jei domina profesionalus, atsakingas montavimas ir garantija atliktiems darbams, laukiame Jūsų skambučių telefonu 8-699-28337.

  Mitsubishi mini rekuperatorių pirkite internetu

  Jei reikalingas mini rekuperatorius, puikių variantų iš „Mitsubishi“ asortimento rasite mūsų e. parduotuvėje. Atsiliepimai neleis suabejoti, kad pirkti internetu labai patogu, saugu, greita. Visos prekės išsamiai aprašytos, galite naudotis patraukliomis akcijomis. Negana to, pasirūpiname pirkinio pristatymu.

  Pristatymas nemokamas, įrangą galite įsigyti išsimokėtinai (lizingu). Mūsų komandos inžinieriai gali pasiūlyti, kokia įranga geriausia Jums.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok