Prekių katalogas

Mitsubishi rekuperatoriai

 • Kas yra rekuperatorius, žino ne visi... O šis prietaisas atsakingas už tai, kad patalpose oras visada būtų gaivus, šviežias bei būtų užtikrintas efektyvus vėdinimas. Sakysite, o kuo blogai praverti langą ar orlaidę? Taigi, skirtumas tas, jog šiais atvejais iš patalpų iškeliauja ir šiluma, kas ypač aktualu vėsiuoju metų laiku. O naudojant patalpų vėdinimo įrenginius oras patalpose keičiamas, tačiau šiluma neprarandama. Verta paminėti, jog visuose A++ klasės būstuose rekuperacinės sistemos jau yra privalomos, tad jei ieškote labai gero sprendimo, mūsų pasiūloje atkreipkite dėmesį į Mitsubishi rekuperatorius, apie kuriuos atsiliepimai tiesiog puikūs.

  Kaina 426 
  502  Sutaupykite 76 
  Kaina 472 
  555  Sutaupykite 83 
 • Nuo ko priklauso Mitsubishi rekuperatorių kaina?

  Mitsubishi mini rekuperatoriai skiriasi savo kaina, tad dažnam kyla klausimas, nuo ko ji priklauso ir ką geriau rinktis. Tad daugiausiai kainai įtakos turi prietaiso galingumas bei jo sudedamųjų dalių kokybė. Taip pat kainą lemia efektyvumo klasė, m3/val. matuojamas oro srautas, efektyvumas, našumas ir kt. Mūsų asortimente Mitsubishi mini rekuperatorių rinkitės už 400–600 eurų, kai nevyksta akcija.

  Mitsubishi rekuperatoriaus montavimas / pajungimas

  Siekiant maksimalaus efekto svarbu pasirinkti ne tik gerą įrangą, tačiau ir pasirūpinti profesionaliu jos montavimu. Tad jei nesate šios srities specialistas, patikėkite darbus kvalifikuotiems meistrams. Dėl rekuperatoriaus montavimo ir pajungimo galite susisiekti su mūsų komanda telefonu 8-699-28337.

  Įvairios akcijos Mitsubishi rekuperatorių perkant internetu

  Pirkdami internetu labai dažnai naudositės e. parduotuvėje galiojančiomis akcijomis. Mūsų pasiūloje Mitsubishi rekuperatorių galite pirkti net keliolika procentų pigiau.

  Pristatymas nemokamas, įrangą galite įsigyti išsimokėtinai (lizingu). Mūsų komandos inžinieriai gali pasiūlyti, kokia įranga geriausia Jums.

  Mitsubishi mini rekuperatoriai

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok