Prekių katalogas

Kokia elektros įvado galia reikalinga skirtingo tipo šilumos siurbliams?

 • Kokia elektros įvado galia reikalinga skirtingo tipo šilumos siurbliams?

  Naujai statant būstą ar renovuojant senąjį daug dėmesio skiriama šildymo sistemai, mat dabar jai keliame kur kas daugiau reikalavimų. Puiku, jei ji garantuos ne tik efektyvų šildymą, tačiau drauge užtikrins mažas šildymo sąskaitas, taip pat sveikintina, jei šildymo sistemos valdymas bus patogus ir suteikiantis komforto, o draugiškumas aplinkai irgi neretai papildo svarbių kriterijų sąrašą. Taigi nenuostabu, jog naudotojų simpatijas labai dažnai pelno šilumos siurbliai: oras-oras, oras-vanduo, vanduo-vanduo ar kiti. Tiesa, prieš juos įsigyjant ir montuojant tikslinga atlikti šiokius tokius namų darbus, kad neliktumėte nemaloniai nustebinti. Apie ką kalbame? Šiuo atveju – apie elektros įvado galią: svarbu pasidomėti, kokia ji ir ar jos užteks norimam siurbliai.

  Kokios elektros įvado galios reikia šilumos siurbliui?

  Planuojant šilumos siurblio įrengimą labai svarbu pasirūpinti, kad jam užtektų elektros įvado galios, juo labiau nepamirštant ir to, kad namuose yra daugiau prietaisų, naudojančių elektros energiją: skalbimo mašina, indaplovė, virdulys, džiovyklė ar kt. Naujos statybos namuose paprastai problemų dėl elektros galios nekyla, kur kas dažniau tai pasitaiko senos statybos namuose, sodybose, sodo nameliuose.
  Elektros gali reikalinga kompresoriui, ventiliatoriui, šildymo elementams. Kompresoriui gali reikėti maždaug 2, 3 ar 4 kW elektros galios, šildymo elementui gali reikėti dar 3–6 kW (įtakos konkrečiam skaičiui turi siurblio galingumas), papildomam tenui gali reikėti dar apie 3 kW galios, o jei sumontuotas siurblys, kuris šildo ir vandenį, tai reikės dar daugiau kilovatų galios. Tad įvertinkite, jog vien šilumos siurbliui gali reikėti arti 10 ar net daugiau kW elektros galios. O kur dar kiti prietaisai namuose. Taigi, jeigu turite mažiau kaip 10 kW ir planuojame montuoti šilumos siurblį, paprašykite, kad specialistai paskaičiuotų, kokios elektros galios reikės konkrečiai Jūsų atveju (jei apšildomas plotas mažas, galbūt to ir užteks). Nuo to, kokios galios reikia siurbliui, priklausys ir jo sunaudojamos elektros sąnaudos. Jei galios trūksta, teks arba svarstyti kitą šildymo sprendimą, arba pasididinti elektros galią, jei tokia galimybė yra.
  Taip pat renkantis siurblį tikslinga atkreipti dėmesį ir į tai, ar jam reikia trifazės elektros srovės, ar užteks ir vienfazės. Tokią informaciją mūsų e. parduotuvėje rasite prekių techninės specifikacijos aprašuose. Šioje informacijoje atkreipkite dėmesį ir į kitus svarbius parametrus: siurblio galingumą, efektyvaus veikimo temperatūrą, valdymo tipą, triukšmingumą.
   

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok