Prekių katalogas

Kodėl verta įsirengti rekuperatorių su vėsinimo funkcija?

 • Kodėl verta įsirengti rekuperatorių su vėsinimo funkcija?

  Patalpų vėdinimas ir vėsinimas yra itin svarbus visokeriopam komfortui užtikrinti. Švariame, tinkamos temperatūros patalpų ore gerėja savijauta, atsiranda ryžto nuveikti naujus darbus, lengviau tampa ir atsipalaiduoti, pailsėti. Būtent todėl rekomenduojama pasirūpinti idealiu mikroklimatu patalpose įrengiant reikiamus įrenginius, kadangi be jų sunku būtų užtikrinti optimalią oro gaivą.

  Skaitydami toliau sužinosite, kodėl verta įsirengti rekuperatorių su vėsinimu ir gausite daug praktiškų patarimų svarbiausiais vėdinimo įrenginių pasirinkimo klausimais. 

  Rekuperatoriai su vėsinimu ar oro kondicionieriai?

  Svarstant, kas labiau tiktų – rekuperatorius su vėsinimo funkcija ar kondicionierius svarbiausia atsižvelgti į savo poreikius. Rekuperatoriaus su vėsinimu pagrindinė paskirtis nėra patalpų vėsinimas vasarą, jis labiau skirtas efektyviam patalpų oro vėdinimui ir valymui su maksimalia šilumogrąža. Norint išvengti vasaros karščių labiau tiktų kondicionierius. Jeigu vis tik norite rekuperatoriaus, galima montuoti ir jį, kadangi rekuperatorių technologijos sparčiai tobulėja ir gali būti įrengiami vis pažangesni aktyvaus vėsinimo priedai.

  Ir vis tik turėkite omenyje, jog rekuperatorių būna labai daug įvairių rūšių ir ne visi jie yra tinkami papildomam vėsinimo įrengimui, tad dėl jų pasirinkimo geriausia pasikonsultuoti su ekspertais.

  Kai kurie yra linkę įsirengti abu prietaisus – ir oro kondicionierių, ir rekuperatorių su vėsinimu. Veikdami kartu šie įrenginiai puikiai papildo vienas kitą ir padeda užtikrinti maksimaliai švarią oro gaivą su optimalia patalpų temperatūra.

  Rekuperatoriaus su vėsinimu privalumai

  Rekuperatoriai pasižymi paprastomis ir nesudėtingomis technologijomis, jie maži, kompaktiški, labai efektyvūs. Rekuperatoriai su vėsinimu užtikrina dar geresnius oro mainus ir didesnį komfortą būnant patalpose, todėl tai patikimas ir puikus sprendimas. Kokį prietaisą rinktis išsamiau sužinosite straipsnyje „Geriausio rekuperatoriaus pasirinkimas - tik atsižvelgus į individualius poreikius“).

  Jeigu suintensyvėjo rekuperatoriaus keliami garsai ir norėtumėte išvengti trikdančio triukšmo, naudinga būtų paskaityti straipsnį „Kodėl padidėjo rekuperatoriaus keliamas triukšmas?“.

  Puikus rekuperatorių sų vėsinimu asortimentas, daugybė skirtingų įrenginių rūšių pagal poreikius pristatomi čia – https://www.namams24.lt/prekiu-katalogas/rekuperacija/rekuperatoriai

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok