Prekių katalogas

Ketaus ar plieniniai radiatoriai?

 • Ketaus ar plieniniai radiatoriai?

  Įrenginėjant naują būstą ar remontuojant senąjį, neišvengiamai teks susidurti su radiatorių pasirinkimo klausimu. Rinkoje populiariausi yra aliuminiai, plieniniai ir ketaus radiatoriai ir visi jie turi savų privalumų bei trūkumų.

  Kokiomis savybėmis pasižymi plieniniai ir ketiniai radiatoriai?

  Plieno radiatoriai savo efektyvumu nusileidžia tik aliumininiams (plačiau skaitykite straipsnyje „Plieniniai ar aliuminiai radiatoriai?“), tačiau ir tai nežymi. Vertinant apskritai, esminio skirtumo efektyvumui medžiaga, iš kurios radiatoriai pagaminti nesudaro. Plieniniai radiatoriai atrodo estetiškai yra tvirti, o jų pajungimas atitinka senuosius radiatorius, todėl jie dažnai naudojami kaip renovaciniai senesnės statybos daugiabučiuose. Plieniniai radiatoriai gaminami kaip plokštės, bet jos gali būti įvairaus dydžio ir pločio. Galima rinktis viengubus, dvigubus ar net trigubus radiatorius. Platus asortimentas leidžia optimaliai pritaikyti plieninius radiatorius kiekvienos patalpos poreikiams.

  Modernūs ketaus radiatoriai yra atsparūs korozijai. Jie yra liejami, todėl pasižymi ilgaamžiškumu ir puikiu atsparumu aplinkos veiksniams. Ketaus radiatoriai yra efektyvūs tada, kai patalpoje ilgesnį laiką reikia palaikyti tam tikrą temperatūrą. Taigi šie radiatoriai gana praktiški, tačiau plieniniai ir aliuminiai yra daug populiaresni, nes pasižymi geresne estetine išvaizda. Antra vertus, ketaus radiatoriai kainuoja pigiau ir padeda sumažinti energijos, reikalingos šildymui sąnaudas, todėl jie dažnai montuojami ten, kur estetika nėra tokia svarbi, pavyzdžiui, kaimo sodybose, rūsiuose ir kt.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok