Prekių katalogas

Kaip išsirinkti geriausią (tinkamiausią) mini rekuperatorių?

 • Kaip išsirinkti geriausią (tinkamiausią) mini rekuperatorių?

  Ieškote savo poreikiams tinkamiausio mini rekuperatoriaus? Skaitydami toliau sužinosite apie įvairių rūšių mini rekuperatorių pasirinkimus ir į ką būtų naudinga atkreipti dėmesį renkantis prietaisą, kuris leistų ženkliai sumažinti elektros sąnaudų ir tuo pačiu pasižymėtų optimaliu veikimu. Jūsų dėmesiui pristatomi tik pažangiausi vėdinimo sistemų sprendimai, kuriais tikrai nenusivilsite.

  Svarbiausi pasirinkimo kriterijai

  Geriausias mini rekuperatorius bus tas, kuris idealiai atitiks individualius jūsų poreikius ir patalpų dydį bei aplinką. Tuomet ir ženkliai sutaupysite, ir mėgausitės švariu oru bei malonia kambarių šiluma.

  Kaip jau turbūt gerai žinote, mini rekuperatoriai yra skirti mažesnio dydžio patalpoms (išsamiau apie rekomenduojamą patalpų dydį ir mini rekuperatorių privalumus rasite „Kada ir kodėl verta rinktis mini rekuperatorių?“). Dabar metas trumpai peržvelgti, į ką naudinga atkreipti dėmesį renkantis sau tinkamiausią vėdinimo sprendimą.

  • Patalpų dydis – tai yra esminė mini rekuperatoriaus pasirinkimo sąlyga. Nuo patalpų dydžio priklauso, kokio galingumo sistemas rinktis. Be abejonės, lemiamos įtakos dar turi ir patalpų sandarumas, statinio techninės savybės. Rekuperatoriaus galingumas turi būti optimalus pagal patalpų tam, kad nebūtų nei per stiprus, nei per silpnas ir pasižymėtų kaip įmanoma mažesnėmis sąnaudomis;
  • patalpos naudojimo poreikiai – kitas svarbus veiksnys yra tas, kiek žmonių ir kokiems poreikiams naudosis patalpomis. Jeigu patalpose būna daug žmonių, reikalingi ir atitinkamai didesni vėdinimo pajėgumai. Taip pat svarbu ir tai, ar sistemos montuojamos vonioje, miegamajame, virtuvėje.

  Bet kuriuo atveju, naudinga pasikonsultuoti su vėdinimo sistemų specialistais, kurie pagal jūsų nurodytus individualius poreikius padės greitai ir lengvai išsirinkti optimaliausius sprendimus. Tad kreipkitės į žinovus visais rūpimais pasirinkimo klausimais nedvejodami ir priimkite sau parankiausią sprendimą.

  Daugiau apie skirtingų rekuperatorių rūšis ir pasirinkimus rasite čia – https://www.namams24.lt/rekuperacija/mini-rekuperatoriai 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok