Prekių katalogas

Kada ir kodėl verta rinktis mini rekuperatorių?

 • Kada ir kodėl verta rinktis mini rekuperatorių?

  Mini rekuperatoriai yra sumažinto galingumo vėdinimo įrenginiai, skirti mažesniems namams. Didžiausias jų privalumas – tai mažesnės elektros sąnaudos, kas ypač aktualu šiais laikais, elektros kainoms sparčiai augant. Įsigydami mini rekuperatorių priimsite neabejotinai teisingą sprendimą ir galėsite ženkliai sutaupyti, tuo pačiu mėgaudamiesi švariu oru ir malonia namų šiluma. Skaitykite toliau ir sužinokite apie mini rekuperatorių privalumus bei kodėl verta juos rinktis.

  Mini rekuperatorių privalumai

  Mini rekuperatoriai yra vadinamieji sieniniai rekuperatoriai ir tai vienas iš populiariausių pasirinkimų, kuriuo pasinaudoja daugelis. Jie neužima daug vietos, lengvai įsikomponuoja aplinkoje, pasižymi aukšto lygio efektyvumu.

  Rinktis mini rekuperatorių geriausia tada, kai patalpos nėra per daug didelės. Tai specialiai mažoms patalpoms pritaikytas sprendimas, kadangi galingesnio rekuperatoriaus montavimas mažose patalpose nebūtų ekonomiškas.

  Paprastai mini rekuperatoriai naudojami iki 30 kv. m dydžio patalpoms. Tuomet jų galingumas būna optimalus ir sumažinamos sąnaudos, galima džiaugtis ir efektyviu vėdinimu, ir mažesnėmis sąskaitomis. Montuoti mini rekuperatorius galima netgi virtuvėje ar vonioje – ten jie padės kovoti su pelėsiu ir drėgmės kaupimusi.

  Rinktis mini rekuperatorius verta dėl šių privalumų:

  • tinkami įvairiuose kambariuose tiek namams, tiek butams;
  • idealu mažoms patalpoms su nedidelio galingumo poreikiu;
  • puikus kainos ir kokybės santykis;
  • gerokai mažesnės elektros sąnaudos;
  • moderni išvaizda ir kompaktiškumas;
  • platus profesionalių gamintojų produkcijos pasirinkimas.

  Skirtingi mini rekuperatorių pasirinkimai

  Būna labai įvairių rūšių mini rekuperatorių, kurie pasirenkami priklausomai nuo vėdinimo poreikių. Dažniausiai prekyboje rasite rekuperatorius su plokšteliniu arba keramikiniu šilumokaičiu. Priklausomai nuo šilumokaičio kiek skiriasi funkcionalumas, tačiau abiem atvejais vėdinimo principas ganėtinai panašus – užtikrinti oro srautų mainus ir reikiamą drėgmės bei temperatūros lygį.

  Renkantis mini rekuperatorių atsižvelgiama į patalpų dydį, taip pat statinio technines savybes, sandarumą, kitus svarbius aplinkos kriterijus (išsamiau apie tai sužinosite skaitydami straipsnį „Kaip išsirinkti geriausią (tinkamiausią) mini rekuperatorių?“).

  Platus mini rekuperatorių pasirinkimas ir visa svarbiausia informacija apie juos pristatoma čia – https://www.namams24.lt/rekuperacija/mini-rekuperatoriai 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok