Prekių katalogas

Dakon kieto kuro katilai

 • Rinkoje puikiai vertinami ir ilgaamžiškumu pasižymintys „Dakon“ kieto kuro katilai yra ekonomiškas šildymo sprendimas namams. Vartotojų atsiliepimai apie šiuos katilus puikūs – jie vertina lengvą priežiūrą ir patogią eksploataciją bei automatizuotus sprendimus.
   

  Prekių nėra.
 • „Dakon“ kieto kuro katilų montavimas

  Šių katilų pajungimas yra paprastas ir greitas, todėl sutaupo daug laiko ir sumažina bendrų investicijų į šildymo sistemą poreikį. Nepaisant to ir palyginti neaukštos kainos, „Dakon“ katilai veikia itin ekonomiškai ir efektyviai. Sumanūs sprendimai užtikrina patogią eksploataciją: dėl itin geros katilo šiluminės izoliacijos užkrovimas yra retesnis, suvartojama mažiau kuro. Jei ieškote pirkti patikimo ir nebrangaus katilo, tai „Dakon“ yra puikus pasirinkimas.

  „Dakon“ kieto kuro katilus pirkti internetu

  Mūsų parduotuvėje rasite „Dakon“ katilų pasirinkimą ir galėsite patogiai palyginti jų parametrus. Internetu lengvai ir greitai pasirinksite savo namams tinkamiausią šildymo sprendimą,  jei dvejojate, patarti visada pasirengę mūsų specialistai.

  Pirkdami mūsų parduotuvėje visada sutaupysite, nes stengiamės užtikrinti geriausią kainą. Be to, įvairių gamintojų produkcijai dažnai taikoma akcija, o mūsų klientams tai puiki proga sutaupyti, nes reikalingas prekes jie gali įsigyti su nuolaida. Patogu ir tai, kad nereikia niekur vykti – internetu apsipirkti galite kad ir kur bebūtumėte, o užsakytą šildymo įrangą nurodytu adresu visoje Lietuvoje pristatome per porą dienų.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok