Prekių katalogas

Dakon katilai

 • Rinkoje puikiai vertinami „Dakon“ katilai pasižymi patrauklia kaina ir puikia kokybe. Tai puikus pasirinkimas namų šildymui, jei ieškote patikimo ir ilgalaikio sprendimo. Platų „Dakon“ gaminių asortimentą rasite mūsų parduotuvėje.
   

  Prekių nėra.
 • Kiek kainuoja „Dakon“ katilai?

  Puikiomis charakteristikomis pasižymintys „Dakon“ katilai kainuoja iki poros tūkstančių eurų – tai patikima investicija, užtikrinanti patogumą. Jei nusprendėte pirkti „Dakon“ katilą, būtinai patikrinkite jo kainą mūsų parduotuvėje – gal kaip tik jam šiuo metu taikoma akcija. Nebijokite pirkti internetu, mūsų specialistai visada pasirengę padėti, be to, klientų patogumui mūsų parduotuvėje siūlomas ir profesionalus katilų montavimas. Jei norite sužinoti, kiek kainuoja katilo pajungimas, susisiekite su mūsų specialistais nurodytu telefonu.

  Pirkėjų atsiliepimai apie „Dakon“ katilus

  Rinkoje „Dakon“ katilai yra gerai vertinami, o dėl patvarumo ir ilgaamžiškumo bei paprasto naudojimo klientų atsiliepimai apie juos yra puikūs. Šie katilai pasižymi įvairiais privalumais: talpi įkrovos šachta užtikrina patogų naudojimą, o degimo kamera pagaminta iš storo plieno garantuoja saugumą. „Dakon“ katilas yra geras pasirinkimas tiek namams, tiek sodybai ar kitos paskirties pastatui šildyti. Jis veikia ekonomiškai ir padeda sumažinti šildymo sąnaudas, o dėl automatinių sprendimų šiems katilams nereikia daug priežiūros. Paprastas ir jų montavimas, todėl paleidimo darbai kainuos pigiau.

  Dakon kieto kuro katilai

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok