Prekių katalogas

Žvakė kieto kuro katilas

 • Šie lietuviški kieto kuro katilai yra itin ekonomiški ir ekologiški, o viena įkrova juose dega net iki 24 valandų. „Žvakė“ kieto kuro katilus rasite ir mūsų parduotuvės asortimente.
   

  Kieto kuro katilas Žvakė M-18kW
  Šildymo galia, kW
  18,0
  Kaina 1679 
  Kieto kuro katilas Žvakė 20 kW
  Šildymo galia, kW
  20,0
  Kaina 1719 
  Kieto kuro katilas Žvakė M-30kW
  Šildymo galia, kW
  30,0
  Kaina 1777 
  Kieto kuro katilas Žvakė 35kW
  Šildymo galia, kW
  35,0
  Kaina 1888 
  Kieto kuro katilas Žvakė 50kW
  Šildymo galia, kW
  50,0
  Kaina 1999 
 • „Žvakė“ kieto kuro katilo kaina su montavimu

  Šio kieto kuro katilo kaina skiriasi priklausomai nuo galingumo, tačiau vertinant bendrai ji nėra didelė. Tokie sprendimai kaip patikimas katilo pakavimas užtikrina, kad montavimas vyktų greitai ir sklandžiai. Katilo pajungimas reikalauja žinių, todėl šią užduotį geriausia patikėti profesionalams. Nepamirškite, kad katilo viduje vyksta degimo procesas, todėl montavimo klaidos gali padidinti gaisro riziką. Ieškote greito, patikimo ir nebrangaus montavimo? Kreipkitės į mūsų specialistus – jie visada pasirengę padėti.

  Atsiliepimai apie „Žvakė“ kieto kuro katilą

  Šie katilai yra gana populiarūs rinkoje, o gamintojas veiklą vykdo jau dvidešimtmetį. Šis skaičius kalba už save ir parodo klientų pripažinimą. Naudojančių „Žvakė“ kieto kuro katilus atsiliepimai yra labai geri. Tai patikimas sprendimas namų šildymui, pasižymintis ilgaamžiškumu ir nereikalaujantis daug priežiūros. Sumanūs sprendimai užtikrina katilo patikimumą, ekonomiją ir naudojimo patogumą.

  „Žvakė“ kieto kuro katilus internetu pirkite pigiau

  Katilų „Žvakė“ pasirinkimą rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje. Nedvejokite – pirkti internetu pigiau ir patogiau. Čia galite pasinaudoti akcija, lengvai palyginti katilų kainas ir techninius parametrus, pasirinkti tinkamiausią sprendimą. Suteikti profesionalią pagalbą pasirengę mūsų specialistai, o visos internetu užsakytos prekės yra pristatomos itin operatyviai, vos per 1-2 dienas.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok