Prekių katalogas

Vienybė pirties krosnelės

 • Išorinės pakuros pirties krosnelės „Vienybė“ yra puikus pasirinkimas visiems pirčių mėgėjams. Šios krosnelės puikiai tinka mažesnėms pirtims, o klasikinė jų išvaizda puikiai papildo pirties interjerą. Krosnelėse galimas šilumokaičio pajungimas iš abiejų pusių, o taip pat galima krosnelę sumontuoti taip, kad ji būtų kūrenama iš priepirčio, o akmenys skleistų šilumą pirties viduje.
   

  Vienybė PK-7.1 pirties krosnelė
  Maks. pirties tūris, m3
  11-15
  Kaina 481 
  Vienybė PK-2 pirties krosnelė
  Maks. pirties tūris, m3
  11-15
  Kaina 509 
  Vienybė PK-1 pirties krosnelė
  Maks. pirties tūris, m3
  21-30
  Kaina 579 
  Vienybė PK-3 pirties krosnelė
  Maks. pirties tūris, m3
  21-30
  Kaina 689 
  Kaina 729 
 • „Vienybė“ pirties krosnelių kaina su montavimu/pajungimu

  Šios pirties krosnelės yra pagamintos iš suvirinto korpuso, kuris pasižymi puikiu šilumos laidumu ir užtikrina efektyvų pirties šildymą. „Vienybė“ pirties krosnelių kaina svyruoja apie tūkstantį eurų ar kiek daugiau – jos pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu. Kiek kainuos krosnelės montavimas, priklauso nuo pirties savybių tačiau tokių darbų kaina gali siekti kelis šimtus eurų ar daugiau. Reikalingas krosnelės pajungimas? Kreipkitės į mūsų specialistus!

  Atsiliepimai apie „Vienybė“ pirties krosneles

  Daugelis pirties gerbėjų šias krosneles mėgsta dėl palyginti nedidelės kainos ir klasikinės išvaizdos. Be to, šios krosnelės turi dideles akmenų talpas, o tai būtinas atributas pirtyje, suteikiantis visai pirtinimosi procedūrai daugiau šarmo – pilant vandenį ant karštų akmenų pirties orui suteikia daugiau drėgmės. „Vienybė“ pirties krosneles pirkti apsimoka – dėl savo konstrukcijos jos pasižymi patvarumu ir ilgaamžiškumu.

  „Vienybė“ pirties krosneles internetu pirkite pigiau

  Įsirenginėjate pirtį ar norite atnaujinti senąją? „Vienybė“ pirties krosnelė puikiai tiks ir dovanos nepakartojamą pirties malonumą. Krosnelę patogu išsirinkti internetu, o užsakytas prekes pristatysime nurodytu adresu. Jei pirtis stovi sodyboje ar užmiestyje, jums nereikės sukti galvos dėl jos pristatymo į vietą. Be to, pirkdami internetu galite ir nemažai sutaupyti – mūsų parduotuvėje įvairioms prekėms taikoma akcija. Tai puiki galimybė sutaupyti ir krosnelę pirčiai įsigyti už mažesnę kainą.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok