Prekių katalogas

Thermona elektriniai katilai

 • Nusprendę namų, biuro, sodybos ar kitos paskirties patalpų šildymui pasirinkti katilą, turėsite nuspręsti, kokią kuro rūšį naudosite: malkas, granules, anglis ar dar kitokią. Visgi jei norite maksimalaus patogumo, Jums idealiai tiks elektriniai katilai, nereikalausiantys Jūsų laiko indėlio jų priežiūrai – tiesiog mėgausitės šiluma ir viskas. Mūsų pasiūloje daug komplimentų sulaukia Thermona elektriniai katilai. Juose sumontuota pažangiausia įranga, kas užtikrina aukštą efektyvumą ir katilo patikimumą. Mūsų pasiūloje rinkitės gera kaina net tada, kai netaikoma akcija.
   

  Kaina 775 
  969  Sutaupykite 194 
  Kaina 839 
  1050  Sutaupykite 211 
  Kaina 923 
  1156  Sutaupykite 233 
  Kaina 1079 
  1350  Sutaupykite 271 
  Kaina 1171 
  1465  Sutaupykite 294 
  Kaina 1450 
  1805  Sutaupykite 355 
 • Nuo ko priklauso Thermona elektrinių katilų kaina?

  Katilo kainai įtakos gali turėti gana daug veiksnių, tačiau pirmuoju numeriu verta išskirti galingumą – jis bene labiausiai lemia kainą. Jei Jums nereikia didelės galios, tiks mažiau kainuojantys katilai, tačiau jei reikalingas didelis galingumas, nusiteikite, kad katilo kaina bus kiek aukštesnė. Taip pat kainai įtakos turi tai, kokį plotą reikia apšildyti, koks katilo efektyvumas, matmenys, ar gali ruošti karštą vandenį ir kt. Numatykite, kad papildomų išlaidų pareikalaus ir katilo montavimas bei pajungimas prie visos sistemos.

  Atsiliepimai apie Thermona elektrinius katilus

  Jei renkatės naują katilą, verta skirti šiek tiek laiko ir virtualioje erdvėje paieškoti, kaip konkretų gaminį vertina jį jau įsigiję ir naudojantys pirkėjai. Tokie atsiliepimai apie katilą gali padėti apsispręsti dėl pirkimo proceso.

  Thermona elektrinį katilą pirkite internetu

  Dažnas sutiks, kad pirkti internetu labai lengva, greita, o atsiliepiami rodo, kad dažnai ir pigiau! Todėl efektyviai taupykite savo laiką ir pirkite tada, kada patogu Jums nė neišeidami iš namų ar darbo vietos.

  Užsakytą įrangą pristatysime nemokamai, taip pat suteikiame galimybę prekes įsigyti lizingu. Mūsų inžinieriai gali paskaičiuoti šilumos nuostolius bei, atsižvelgdami į tai, parinkti geriausią įrangą.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok