Radiatoriai ir grindinis šildymas

  • Norint išsirinkti radiatorių, pirmiausia reikia nuspręsti, kokie radiatoriai Jums yra tinkamiausi – aliuminiai, plieniniai ar ketiniai. „Namams24“ siūlo šių, Lietuvoje jau spėjusių išpopuliarėti, gamintojų produkciją: HM Heizkörper, Kermi, Purmo, Termolux.

    Prekių nėra.
  • Radiatoriai skirstomi į du pagrindinius tipus: plokštinius radiatorius (plienininiai) ir sekcijinius (iš ketaus ar aliuminio, arba kombinuoti). Lyginant skirtingų radiatorių savybes, išsiskiria ketiniai – juose yra didesnis vandens tūris, todėl jie yra labai inertiški, tačiau labai patvarūs ir ilgaamžiai. Plieninių radiatorių vandens tūris gerokai mažesnis, veikia konvekciniu principu ir dėl to geriau paskirsto šilumą patalpoje. Plieniniai radiatoriai tokie pat patvarūs kaip ir ketiniai, tačiau ne tokie ilgaamžiai, juos veikia korozija.

    Aliuminių radiatorių dauguma savybių labai panašios į plieninių, tačiau jie nėra tokie atsparūs įvairioms cheminėms medžiagoms, cirkuliuojančioms šildymo sistemose ir dėl to gali pakankamai greitai prakiurti. Lyginant visus privalumus ir trūkumus, praktiškiausi ir optimaliausi visiems poreikiams išlieka plieniniai radiatoriai. Būtent jie ir populiariausi iš šiuo metu parduodamų Lietuvoje. Radiatoriai parenkami pagal apskaičiuotus patalpos šilumos nuostolius bei pagal maksimalius leistinus aukščio bei ilgio išmatavimus.

    Įvairaus tipo radiatoriai bei gausus jų asortimentas internetinėje „Namams24“ parduotuvėje patrauklia kaina. Prekes apžiūrėti ir išsirinkti tinkamiausią variantą galite internetu. Užsakymus pristatome per kurjerius sekančią darbo dieną, o Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, ar Utenoje prekes galite atsiimti ir patys - tą pačią darbo dieną.