Prekių katalogas

Protherm elektriniai katilai

 • Elektriniai katilai namų, sodybos ar kitos paskirties pastato šildymui yra labai geras sprendimas. Tokie katilai patogūs naudoti bei teikia įspūdingą pluoštą privalumų. Verta paminėti, kad jų montavimas / pajungimas nesudėtingi, todėl įrengiami greitai ir be didelių išlaidų. Elektriniai katilai patiks visiems, kurie gyvena gana aktyvų gyvenimą, retai būna namuose, taip pat tiems, kas trokšta komforto, nenori rūpintis kuru, katilo priežiūra ir pan. Mūsų e. parduotuvėje daug dėmesio sulaukia vokiečių gamintojo Protherm elektriniai katilai, kurie – suderinti su vandens šildytuvu – pasirūpins ir tuo, kad turėtumėte karštą vandenį.
   

  Kaina 689 
  917  Sutaupykite 228 
  Kaina 699 
  935  Sutaupykite 236 
  Kaina 715 
  954  Sutaupykite 239 
  Kaina 779 
  1036  Sutaupykite 257 
  Kaina 790 
  1054  Sutaupykite 264 
  Kaina 830 
  1108  Sutaupykite 278 
  Kaina 869 
  1069  Sutaupykite 200 
  Kaina 880 
  1087  Sutaupykite 207 
 • Protherm elektrinių katilų kaina su montavimu / pajungimu

  Mūsų asortimente Protherm elektrinį katilą išsirinksite maždaug nuo 900 iki 1 100 eurų. Matyti, kad kainos labai patrauklios, todėl tai nebus brangi investicija į Jūsų komfortą. Katilo kainai daugiausia įtakos turi jo galingumas, todėl prieš pirkdami įvertinkite, kiek galios reikia Jūsų būstui. Numatykite ir tai, kad montavimas ir pajungimas prie sistemos kainuos papildomai. Kiek tiksliai, mes skaičiuojame individualiai kiekvienu atveju, todėl jei aktualu, laukiame Jūsų skambučio.

  Atsiliepimai apie Protherm elektrinius katilus

  Atsiliepimai tik patvirtina, kad Protherm gaminiai yra kokybiški, patvarūs ir ilgaamžiai. Apskritai renkantis katilą tikrai verta paieškoti pirkėjų vertinimų – galite rasti praktiškų ir labai naudingų įžvalgų.

  Įvairios akcijos Protherm elektrinį katilą perkant internetu

  Dažnas tarp pirkimo internetu privalumų pamini galimybę mokėti pigiau, tad nekeiskime šios pozicijos – mūsų e. parduotuvėje Protherm elektrinius katilus galite pirkti su labai gera akcija!

  Pristatymas nemokamas, įrangą galite įsigyti išsimokėtinai (lizingu). Mūsų komandos inžinieriai gali paskaičiuoti, kokie yra šilumos nuostoliai, bei pasiūlyti, kokia įranga geriausia Jums.