Prekių katalogas

Protherm elektriniai katilai

 • Elektriniai katilai namų, sodybos ar kitos paskirties pastato šildymui yra labai geras sprendimas. Tokie katilai patogūs naudoti bei teikia įspūdingą pluoštą privalumų. Verta paminėti, kad jų montavimas / pajungimas nesudėtingi, todėl įrengiami greitai ir be didelių išlaidų. Elektriniai katilai patiks visiems, kurie gyvena gana aktyvų gyvenimą, retai būna namuose, taip pat tiems, kas trokšta komforto, nenori rūpintis kuru, katilo priežiūra ir pan. Mūsų e. parduotuvėje daug dėmesio sulaukia vokiečių gamintojo Protherm elektriniai katilai, kurie – suderinti su vandens šildytuvu – pasirūpins ir tuo, kad turėtumėte karštą vandenį.
   

  Kaina 740 
  917  Sutaupykite 177 
  Kaina 755 
  1011  Sutaupykite 256 
  Kaina 770 
  1031  Sutaupykite 261 
  Kaina 840 
  1122  Sutaupykite 282 
  Kaina 900 
  1202  Sutaupykite 302 
  Kaina 935 
  1252  Sutaupykite 317 
  Kaina 950 
  1272  Sutaupykite 322 
 • Protherm elektrinių katilų kaina su montavimu / pajungimu

  Mūsų asortimente Protherm elektrinį katilą išsirinksite maždaug nuo 900 iki 1 100 eurų. Matyti, kad kainos labai patrauklios, todėl tai nebus brangi investicija į Jūsų komfortą. Katilo kainai daugiausia įtakos turi jo galingumas, todėl prieš pirkdami įvertinkite, kiek galios reikia Jūsų būstui. Numatykite ir tai, kad montavimas ir pajungimas prie sistemos kainuos papildomai. Kiek tiksliai, mes skaičiuojame individualiai kiekvienu atveju, todėl jei aktualu, laukiame Jūsų skambučio.

  Atsiliepimai apie Protherm elektrinius katilus

  Atsiliepimai tik patvirtina, kad Protherm gaminiai yra kokybiški, patvarūs ir ilgaamžiai. Apskritai renkantis katilą tikrai verta paieškoti pirkėjų vertinimų – galite rasti praktiškų ir labai naudingų įžvalgų.

  Įvairios akcijos Protherm elektrinį katilą perkant internetu

  Dažnas tarp pirkimo internetu privalumų pamini galimybę mokėti pigiau, tad nekeiskime šios pozicijos – mūsų e. parduotuvėje Protherm elektrinius katilus galite pirkti su labai gera akcija!

  Pristatymas nemokamas, įrangą galite įsigyti išsimokėtinai (lizingu). Mūsų komandos inžinieriai gali paskaičiuoti, kokie yra šilumos nuostoliai, bei pasiūlyti, kokia įranga geriausia Jums.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok