Prekių katalogas

Opop kieto kuro katilai

 • Šioje prekių kategorijoje – kietojo kuro katilai iš Opop gaminių įvairovės. Tai čekų gamintojas, puikiai vertinamas dėl atsakingo požiūrio į klientus, kokybę, efektyvumą. Jei nuspręsite rinktis kūrenimą kietuoju kuru, Jums bus reikalingas geras kietojo kuro katilas. Tad štai – Opop Jums siūlo puikų pasirinkimą, todėl identifikuokite savo poreikius ir neabejotinai atrasite šį tą, kas juos idealiai atitiks.
   

  Kieto kuro katilas OPOP H416 EKO-U 16kW
  Šildymo galia, kW
  16.0
  Kaina 1954 
  2171  Sutaupykite 217 
  Kieto kuro katilas OPOP H420 EKO-U 20kW
  Šildymo galia, kW
  20.0
  Kaina 2101 
  2335  Sutaupykite 234 
  Kieto kuro katilas OPOP H425 EKO-U 25kW
  Šildymo galia, kW
  25.0
  Kaina 2421 
  2690  Sutaupykite 269 
 • Opop kieto kuro katilų kaina su montavimu / pajungimu

  Rinkdamiesi katilą neabejotinai atsižvelgiate į kainos kriterijų. Apsvarstykite ne tik tai, kiek kainuos pats katilas, tačiau ir tai, kiek atsieis jo montavimas, jeigu darbams samdysite specialistus. Opop kietojo kuro katilų kainos mūsų pasiūloje yra maždaug nuo 1 700 iki kiek daugiau kaip 3 000 eurų. Kiek tiksliai kainuos katilo pajungimas, pasakysime po pokalbio telefonu, mat kiekvienu atveju kainą vertiname individualiai.

  Opop kieto kuro katilo montavimas / pajungimas

  Kietojo kuro katilo pajungimas nėra labai lengvas ir paprastas procesas. Reikia ne tik žinių, bet ir specialių įrankių. Taigi jei darbus norite perleisti kvalifikuotiems meistrams, susisiekite su mumis telefonu – atsakysime į klausimus, aptarsime darbų apimtis, pateiksime tikslią kainą.

  Opop kieto kuro katilą internetu pirkite pigiau

  Atsiliepimai leidžia daryti prielaidą, jog gera kaina, akcija ir galimybė mokėti pigiau – tai, kas labai dažnai masina pirkti internetu. Šaunu, kad šiais laikais e. parduotuvėse galime įsigyti ir tokių pirkinių kaip katilas šildymui.

  Užsakytą įrangą pristatysime nemokamai, taip pat suteikiame galimybę prekes įsigyti lizingu. Mūsų inžinieriai gali paskaičiuoti šilumos nuostolius bei, atsižvelgdami į tai, parinkti geriausią įrangą.