Prekių katalogas

Nuo ko priklauso elektrinio katilo sąnaudos?

 • Nuo ko priklauso elektrinio katilo sąnaudos?

  Kadangi elektrinis šildymas yra vienas brangiausių, verta būtų pasidomėti, kaip išlaidas galima sumažinti mažinant sąnaudas ir ieškant optimaliausio įrangos veikimo varianto. Šiame straipsnyje sužinosite, į kuriuos niuansus svarbu atkreipti dėmesį norint sumažinti elektrinių katilų sąnaudas ir sutaupyti.

  Energiją taupantis šildymas

  Kaip naudosite elektrinius katilus renkatės jūs. Galite negalvoti apie taupymą, tačiau galite ir pasinaudoti gana paprastais bei nesudėtingais elektros taupymo būdais parinkdami tinkamą katilo veiklos režimą. Žinoma, labai daug kas dar priklauso nuo specifinių aplinkybių patalpose, nuo katilų galingumo. Todėl visais klausimais dėl taupaus ir ekonomiško įrenginių naudojimo galite tartis su profesionaliais tiekėjais, kurie pasirūpins jūsų individualiu komfortu geriausiai.

  Elektrinio katilo sąnaudos priklauso nuo įrenginio galingumo ir nuo to, kaip jis naudojamas. Reikšmingos įtakos taip pat turi namo statybos technologija ir patiriami šilumos nuostoliai. Senesnės statybos namuose, kaip žinia, tie nuostoliai kur kas didesni dėl nesandarumo.

  Elektrinių katilų sąnaudas sumažinti net keletą kartų galite sekdami toliau nurodytais žingsniais:

  • venkite patalpų perkaitinimo, nes kiekvienas papildomas nereikalingas laipsnis pareikalauja didesnių išlaidų;
  • kai nieko nėra namuose, nustatykite mažesnę temperatūrą;
  • nuolatos vėdinkite kambarius ir uždarykite termostatinius vožtuvus, stengdamiesi kambarių tuo pačiu neperšaldyti. Šitaip oras bus ir pakankamai šiltas, ir šviežias;
  • termostatus ir temperatūros daviklius saugokite nuo tiesioginės saulės šviesos. Geriausia juos įrengti ne per daug šaltoje, nei per daug vėsioje vietoje;
  • neuždenkite radiatorių;
  • rinkitės kaip įmanoma pigesnį ir palankesnį elektros tarifą, kadangi galimi įvairūs pasirinkimai iš skirtingų elektros tiekėjų.

  Prieš perkant elektrinį katilą naudinga pasidomėti visais jo veikimo niuansais, įvertinti privalumus ir trūkumus. (Daugiau apie bendrą elektrinių katilų apžvalgą sužinosite straipsnyje „Elektrinių katilų privalumai ir trūkumai“). Taip pat ne mažiau svarbu atidžiai susipažinti su katilų savybėmis, esant poreikiui, visuomet naudinga pasitarti su katilų ekspertais, kurie padės rasti pagal jūsų šildymo poreikius optimaliausią variantą.

  Daugiau apie elektrinius katilus ir jų veikimo principus sužinoti galėsite čia – https://www.namams24.lt/prekiu-katalogas/katilai/elektriniai-katilai 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok