Prekių katalogas

Nibe geoterminiai šilumos siurbliai

 • Geoterminis šildymas traktuojamas kaip vienas iš efektyviausių bei pigiausių, tačiau jį įsirengti dažną stabdo kainos aspektas – geoterminio šildymo siurblys ir visos sistemos įrengimas kainuoja nemažai. Norintiems investuoti į ekonomiškumą ir maksimalų savo komfortą siūlome pasidomėti itin gerai vertinamais švedų gamintojo Nibe geoterminiais šilumos siurbliais. Atsiliepimai patvirtina, kad gamintojas itin atsakingai žvelgia į visus gamybos procesus, aukštą kokybę bei maksimalią naudą vartotojams.

  Kaina 8625  - 9598 
  Kaina 9686  - 10935 
  Kaina 9704 
  11416  Sutaupykite 1712 
  Kaina 10600 
  12471  Sutaupykite 1871 
  Kaina 11014 
  12958  Sutaupykite 1944 
  Kaina 11885 
  13982  Sutaupykite 2097 
 • Atsiliepimai apie Nibe geoterminius šilumos siurblius

  Apie Nibe geoterminius šilumos siurblius paliekami atsiliepimai liudija aukštą kokybę, pavydėtiną efektyvumą, puikią eksploatavimo patirtį. Švedų gamintojo siurbliai vertinami itin palankiai. Jei renkatės naują siurblį ir Jūs, o prie prekės yra pateikti pirkėjų palikti vertinimai, tikslinga juos paskaityti – galite rasti vertingų patarimų, įžvalgų, prekės privalumų bei trūkumų.

  Nibe geoterminio šilumos siurblio montavimas / pajungimas

  Geoterminio siurblio nesumontuosite ir visos geoterminio šildymo sistemos patys tikrai nepajungsite, nes tam reikia ir žinių, ir įrangos. Jei aktualus Nibe geoterminio šilumos siurblio montavimas, susisiekite telefonu 8-699-28337. Aptarsime darbų apimtis, Jūsų poreikius, tikslesnę kainą, atsakysime į klausimus.

  Nibe geoterminį šilumos siurblį internetu pirkite pigiau

  Jei norimam geoterminio šildymo siurbliui taikoma akcija, tai jį pirkti galėsite kur kas žemesne kaina. Jei šiuo metu akcijos nėra, o pirkinys neskubus, verta palaukti, sekti naujienas ir nepraleisti progos pirkti su nuolaida.

  Pristatymas nemokamas, įrangą galite įsigyti išsimokėtinai (lizingu). Mūsų komandos inžinieriai gali paskaičiuoti, kokie yra šilumos nuostoliai, bei pasiūlyti, kokia įranga geriausia Jums.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok