Prekių katalogas

Harvia pirties krosnelės

 • Ieškote patikimo sprendimo savo pirčiai? Geriausias sprendimas yra malkinės pirties krosnelės, kurios užtikrina nepakartojamą pirties malonumą. O pirtininkai labai rekomenduoja pirkti „Harvia“ pirties krosneles, kurios pasižymi puikiu efektyvumu.
   

  HARVIA M3 malkinė pirties krosnelė
  Maks. pirties tūris, m3
  11-15
  .
  Kaina 377 
  498  Sutaupykite 121 
  HARVIA Legend 240 DUO malkinė pirties krosnelė
  Maks. pirties tūris, m3
  21-30
  Kaina 1220 
  1427  Sutaupykite 207 
  HARVIA Pro20 malkinė pirties krosnelė
  Maks. pirties tūris, m3
  16-20
  Kaina 735 
  HARVIA M3SL malkinė pirties krosnelė
  Maks. pirties tūris, m3
  11-15
   
  Kaina 843 
 • Nuo ko priklauso „Harvia“ pirties krosnelės kaina?

  Jei domitės pirtimis, tikriausiai žinote, kad krosnelės yra parenkamos pagal pirties dydį. Tai gana paprasta, nes kokio dydžio pirčiai skirta krosnelė gamintojas nurodo techninėje specifikacijoje. Kuo didesnė pirtis, tuo efektyvesnės reikia krosnelės, tuo didesnė jos kaina. Vis dėlto kalbant apie „Harvia“ pirties krosnelių kainas pernelyg jaudintis nereikia – skirtumai nėra itin dideli.

  Daug svarbiau pasirinkti tinkamą krosnelę, apgalvoti, ar patogus bus jos montavimas pirtyje. Kokią krosnelę pirkti, patarti gali mūsų konsultantai, tad būtinai su jais pasitarkite.

  „Harvia“ pirties krosnelių montavimas

  Daugelis pirtininkų mano, kad krosnelę pajungti yra labai paprasta, tačiau iš tikrųjų ši užduotis reikalauja žinių ir patirties. „Harvia“ pirties krosnelės pajungimas bus saugus ir patikimas, jei patikėsite šį darbą profesionalams. Neturite meistrų ir norite kuo greičiau mėgautis pirties malonumais? Ne bėda, mes taip pat siūlome montavimo paslaugas, tad susisiekite su mūsų specialistais.

  „Harvia“ pirties krosneles pirkite internetu

  Pirtininkų atsiliepimai apie šias krosneles yra labai geri, kai kurie net teigia, kad „Harvia“ pirties krosnelė gali įkaitinti pirtį vos per valandą. O geriausia vieta išrinkti krosnelę savo pirčiai yra mūsų elektroninė parduotuvė. Perkant internetu jums nereikės sukti galvos dėl krosnelės pristatymo ar stovėti eilėse – viskuo pasirūpinsime mes, o sutaupyti padės taikoma akcija.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok