Prekių katalogas

Electrolux šilumos siurbliai oras-vanduo

 • Oras-vanduo šilumos siurbliai jau senokai užkariavo vartotojų simpatijas. Tiesa, juos montuoti galima ten, kur yra vandens sistema, o geriausią savo efektyvumą jie demonstruoja pajungti drauge su grindiniu šildymu. Besirenkantiems oras-vanduo šilumos siurblį rekomenduojame pasidomėti Electrolux gaminiais – šio puikiai vertinamo švedų gamintojo šilumos siurbliai oras-vanduo demonstruoja puikias charakteristikas, aukštą efektyvumą, patvarumą, negana to, išsiskiria solidžiu dizainu.

  Kaina 2929 
  4186  Sutaupykite 1257 
  Kaina 3124 
  4464  Sutaupykite 1340 
  Kaina 3209 
  4585  Sutaupykite 1376 
 • Nuo ko priklauso Electrolux šilumos siurblių oras-vanduo kaina?

  Šilumos siurblio oras-vanduo kainai įtakos turi nemažai veiksnių, pavyzdžiui: kokio galingumo įrenginys, prie kokios temperatūros demonstruoja geriausias savo savybes, ar yra galimybė prijungti boilerį, o galbūt jis integruotas, koks efektyvumo koeficientas, kokios valdymo galimybės ir daug kitų. Mūsų asortimente, kai netaikoma akcija, Electrolux šilumos siurblį oras-vanduo įsigysite už 4 000–5 000 eurų.

  Electrolux šilumos siurblio oras-vanduo montavimas / pajungimas

  Jei įsigijus šilumos siurblį oras-vanduo aktualūs ir montavimo darbai, susisiekite su mumis telefonu. Aptarsime darbų apimtis ir kitus niuansus, pateiksime tikslią darbų kainą, atsakysime į klausimus.

  Įvairios akcijos Electrolux šilumos siurblį oras-vanduo perkant internetu

  E. parduotuvėje pateikiami prekių aprašymai, naudojimo instrukcija, gali būti palikti pirkėjų atsiliepimai, tačiau bene labiausiai čia pirkti masina nuolaidos. Štai ir mūsų pasiūloje Electrolux šilumos siurblį oras-vanduo pirksite su akcija ir sutaupysite.

  Užsakytą įrangą pristatysime nemokamai, taip pat suteikiame galimybę prekes įsigyti lizingu. Mūsų inžinieriai gali paskaičiuoti šilumos nuostolius bei, atsižvelgdami į tai, parinkti geriausią įrangą.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok