Prekių katalogas

Daikin geoterminiai šilumos siurbliai

 • Populiarėjantis geoterminis šildymas nepalieka abejingų tų, kurie nori maksimalaus komforto, minimalių sąskaitų už šildymą bei yra ištikimi tvarumo ir ekologijos idėjoms. Jei kaip tik dabar svarstote geoterminio šildymo variantą ir ieškote patikimo, aukštos kokybės įrenginio, Jūsų dėmesį turėtų patraukti „Daikin“ geoterminio šildymo siurbliai, žavintys itin geru parametrų spektru. Mūsų pasiūloje atrasite tai, kas Jūsų poreikius atitiks geriausiai.
   

  Kaina 7885  - 8213 
  Kaina 8540  - 8870 
  Kaina 10588  - 11203 
  Kaina 11321  - 11936 
  Kaina 11866  - 12480 
 • Daikin geoterminių šilumos siurblių kaina su montavimu / pajungimu

  Įrangos kaina ir kaina už montavimo darbus sudaro galutines išlaidas. Mūsų pasiūloje išsirinksite Daikin geoterminį šilumos siurblį maždaug nuo 7 000 eurų. Siurbliai skiriasi savo parametrais, tad ir kainos nevienodos. Jei domina, kiek tiksliai kainuos montavimas / pajungimas, susisekite telefonu 8-699-28337, mat montavimo darbų kainai įtakos turi daug aspektų.

  Atsiliepimai apie Daikin geoterminius šilumos siurblius

  Pirkėjų atsiliepimai apie šio gamintojo geoterminius šilumos siurblius leidžia daryti prielaidą, jog gaminiai demonstruoja aukštą funkcionalumą ir puikią kokybę.

  Daikin geoterminį šilumos siurblį pirkite internetu

  Kodėl verta pirkti internetu? Pirmiausia, čia Jūsų laukia labai išsamūs prekių aprašymai, todėl nesunku bus jų ypatumus palyginti su savo poreikiais. Internetu pirkdami galite naudotis viena ar kita patrauklia akcija. Čia galite gauti operatyvią konsultaciją, taip pat ir rinktis bus kur kas patogiau, nes orientuotis labai dideliame asortimente padės patogi prekių filtravimo sistema.

  Įrangą atvežame nemokamai, taip pat turite galimybė pirkti išsimokėtinai – lizingu. Patyrę mūsų inžinieriai gali apskaičiuoti šilumos nuostolius ir parinkti tinkamą įrangą.