Prekių katalogas

Daikin geoterminiai šilumos siurbliai

 • Populiarėjantis geoterminis šildymas nepalieka abejingų tų, kurie nori maksimalaus komforto, minimalių sąskaitų už šildymą bei yra ištikimi tvarumo ir ekologijos idėjoms. Jei kaip tik dabar svarstote geoterminio šildymo variantą ir ieškote patikimo, aukštos kokybės įrenginio, Jūsų dėmesį turėtų patraukti „Daikin“ geoterminio šildymo siurbliai, žavintys itin geru parametrų spektru. Mūsų pasiūloje atrasite tai, kas Jūsų poreikius atitiks geriausiai.
   

  Kaina 8804  - 9168 
  Kaina 9534  - 9902 
  Kaina 10538  - 11136 
  Kaina 11268  - 11867 
  Kaina 11810  - 12407 
 • Daikin geoterminių šilumos siurblių kaina su montavimu / pajungimu

  Įrangos kaina ir kaina už montavimo darbus sudaro galutines išlaidas. Mūsų pasiūloje išsirinksite Daikin geoterminį šilumos siurblį maždaug nuo 7 000 eurų. Siurbliai skiriasi savo parametrais, tad ir kainos nevienodos. Jei domina, kiek tiksliai kainuos montavimas / pajungimas, susisekite telefonu 8-699-28337, mat montavimo darbų kainai įtakos turi daug aspektų.

  Atsiliepimai apie Daikin geoterminius šilumos siurblius

  Pirkėjų atsiliepimai apie šio gamintojo geoterminius šilumos siurblius leidžia daryti prielaidą, jog gaminiai demonstruoja aukštą funkcionalumą ir puikią kokybę.

  Daikin geoterminį šilumos siurblį pirkite internetu

  Kodėl verta pirkti internetu? Pirmiausia, čia Jūsų laukia labai išsamūs prekių aprašymai, todėl nesunku bus jų ypatumus palyginti su savo poreikiais. Internetu pirkdami galite naudotis viena ar kita patrauklia akcija. Čia galite gauti operatyvią konsultaciją, taip pat ir rinktis bus kur kas patogiau, nes orientuotis labai dideliame asortimente padės patogi prekių filtravimo sistema.

  Įrangą atvežame nemokamai, taip pat turite galimybė pirkti išsimokėtinai – lizingu. Patyrę mūsų inžinieriai gali apskaičiuoti šilumos nuostolius ir parinkti tinkamą įrangą.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok