Prekių katalogas

Atrama kieto kuro katilai

 • Jei ieškote gero kietojo kuro katilo ir duoklę norite atiduoti lietuvių gamintojams, geras variantas gali būti Atrama kietojo kuro katilas. Savo pasiūloje turime kelis šio gamintojo kietojo kuro katilų variantus, daugiausia besiskiriančius šildymo galia, tad neabejojame, jog atrasite tinkamiausią Jums.
   

  Kieto kuro katilas Atrama KT10
  Šildymo galia, kW
  10
  Kaina 1653 
  2092  Sutaupykite 439 
  Kieto kuro katilas Atrama KT16
  Šildymo galia, kW
  16,0
  Kaina 1963 
  2337  Sutaupykite 374 
  Kieto kuro katilas Atrama KT20
  Šildymo galia, kW
  20,0
  Kaina 2103 
  2504  Sutaupykite 401 
  Kieto kuro katilas Atrama KT31
  Šildymo galia, kW
  31
  Kaina 2293 
  2944  Sutaupykite 651 
 • Atrama kieto kuro katilų kaina su montavimu / pajungimu

  Atrama kietojo kuro katilų kainos mūsų asortimente prasideda maždaug nuo poros tūkstančių eurų. Brangiausi šio gamintojo katilai kainuos maždaug tūkstančiu daugiau – apie tris tūkstančius eurų. Jei pirkinys nėra skubus, verta palaukti, kol šiems katilams bus taikoma akcija. Mūsų pasiūloje nuolaida gali siekti keliolika ar daugiau kaip porą dešimčių procentų, kas leis nemažai sutaupyti.

  Planuodami išlaidas numatykite jas ir montavimo darbams, mat katilo montavimas / pajungimas kainuoja papildomai. Kokia tiksliai tai bus suma, priklauso nuo darbų apimties ir kitų aspektų, tad mes montavimo kainą kiekvienu atveju skaičiuojame individualiai. Jei aktualus Atrama kietojo kuro katilo montavimas, susisiekite su mumis telefonu 8-699-28337.

  Atsiliepimai apie Atrama kieto kuro katilus

  Pirkėjų vertinimai apie Atrama kietojo kuro katilus yra labai palankūs – šią lietuvišką prekę įsigijusieji daugiausia yra patenkinti ir giria įrenginius už jų efektyvumą, kokybę bei patvarumą.

  Įvairios akcijos Atrama kieto kuro katilą perkant internetu

  Pirkti internetu masina dėl daugelio dalykų, bet labai dažnai tai yra būtent gera akcija ir dar patrauklesnė pirkinio kaina. Nesivaržykite – pasinaudokite akcijomis ir mūsų e. parduotuvėje.

  Įrangą atvežame nemokamai, taip pat turite galimybė pirkti išsimokėtinai – lizingu. Patyrę mūsų inžinieriai gali apskaičiuoti šilumos nuostolius ir parinkti tinkamą įrangą.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok