Prekių katalogas

Ar pigūs vandens šildytuvai (boileriai) prastesni už brangesnius?

 • Ar pigūs vandens šildytuvai (boileriai) prastesni už brangesnius?

  Prekyboje galima rasti labai daug skirtingų boilerių rūšių įvairiomis kainomis. Skiriasi boilerių tipų privalumai, kaip ir jų pritaikymo galimybės, tad renkantis reikėtų atsižvelgti ne vien į kainą, bet ir į patogumą, atsiperkamumą ilgalaikėje perspektyvoje ir kitus svarbius veiksnius, kaip ir į tai, kur boileris bus montuojamas ir kokiems poreikiams taikomas. Skaitydami toliau sužinosite, į ką naudinga atsižvelgti renkantis boilerius taupumo atžvilgiu ir rasite daugybę šaunių pasiūlymų geromis kainomis su akcija.

  Pradinė kaina ir ilgalaikis atsiperkamumas

  Boilerių kainos sąlyginai nėra didelės – tai iš tiesų gana nebrangūs vandens šildymo įrenginiai, todėl jie yra prieinami kone kiekvienam. Dar vienas didelis boilerių privalumas yra tas, kad juos galima montuoti beveik visur, net ir sodo namelyje. Boileriai yra universalūs įrenginiai, kurių naudojimas ženkliai atsiperka, reikia tik žinoti, ką tiksliai rinktis ir kaip pritaikyti pagal konkrečius poreikius (skaitykite plačiau apie tai straipsnyje „Kaip išsirinkti geriausią (tinkamiausią) vandens šildytuvą (boilerį)?“).

  Pradinė įrenginio kaina dar nėra vienintelis pasirinkimo veiksnys. Peržvelkime kad ir paprastą pavyzdį. Nusiperkate elektrinį boilerį, kuris kainuoja gerokai pigiau, nei dujinis. Tačiau elektra reikalauja didesnių išlaidų. Reikia stebėti dar ir elektros bei dujų kainų pokyčius. Tačiau elektriniai boileriai pasižymi kitokiais privalumais – juos paprasta įrengti ten, kur kitokių tipų boileriai netinka būti įrengti. Tad ką rinktis, sprendžiate tik jūs.

  Pasikonsultuokite su specialistais, jeigu turite klausimų. Jie padės priimti geriausius įmanomus boilerių sprendimus pagal individualius poreikius bei aplinkybes. Galėsite greičiau rasti ne tik kokybiškus ir patikimus, bet ir sutaupyti leidžiančius boilerius.

  Nuo ko priklauso boilerių kaina?

  Vandens boilerių kainą lemia daug veiksnių. Ji priklauso nuo boilerio tipo, dydžio, valdymo galimybių, prekės ženklo, modelio ir kt.

  Žinoma, jog geriausia yra rinktis patikimų gamintojų gaminius, o ne bet ką. Tuomet ir geresne kokybe bei prietaisų patikimumu galėsite būti labiau užtikrinti. Tačiau tai toli gražu nereiškia, jog pigesni boileriai visada yra prastesni už brangesnius, kaip jau turbūt supratote iš viso teksto. Boilerių pasaulis be galo platus ir didelis, su daugybe įvairių pasirinkimų pagal unikalius poreikius.

  Itin platų vandens šildytuvų (boilerių) asortimentą geromis kainomis rasite čia – https://www.namams24.lt/prekiu-katalogas/vandens-sildytuvai

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok