Prekių katalogas

Ar galima pilti vandenį ant elektrines pirties (saunos) krosneles?

 • Ar galima pilti vandenį ant elektrines pirties (saunos) krosneles?

  Naudoti elektrinės pirties krosneles paprasta ir patogu. Nereikia rūpintis malkomis ar kitu kuru, užtenka įjungti krosnelę ir pirtis greitai įšyla iki reikiamos temperatūros. Tai sprendimas, kurį renkasi daugelis dėl komfortiškumo. Maža to, elektrinės krosnelės yra tinkamos garui išgauti, kaip ir malkinių krosnelių atveju, ant akmenų pilant vandenį. Skaitydami toliau sužinosite apie pirties krosneles ir kaip elgtis jas įrengus tam, kad veiktų dar ilgiau ir patikimiau.

  Elektrinių pirties krosnelių privalumai

  Elektrinės pirties krosnelės gali būti labai įvairių tipų. Skiriasi šių krosnelių savybės ir galingumas, kurį galite pasirinkti pagal savo pirties poreikius. Vienas iš didžiausių šio tipo krosnelių privalumų yra tas, kad nesunku palaikyti stabilią temperatūrą, tuo pačiu krosnelė automatiškai įkaitinama tada, kai temperatūra ilgainiui krinta. Garo generatorius gali aprūpinti pirtį ir garais.

  Garų kiekis tiesiogiai priklauso nuo akmenų kiekio. Priklausomai nuo to, ar labiau mėgstate garinę, ar sausą pirtį, galite rinktis krosneles su mažiau akmenų, kai norima sausos arba su daugiau akmenų, kai siekiama mėgautis drėgna, garine pirtimi. Esant daugiau akmenų, žinoma, pailgėja ir pirties įkaitimo laikas, be to, gaunasi daugiau elektros sąnaudų.

  Idealus pirties mikroklimatas

  Pilti vandenį ant elektrinės pirtelės kaitinamų akmenų galima ir yra naudinga. Tai padeda suintensyvinti pirtyje esantį karštį, padidina garų pirtyje kiekį. Svarbiausia vandenį pilti atsargiai ir neužlieti jo ant krosnelės mechanizmų.

  Parinkdami akmenų kiekį ir pildami vandenį galėsite susikurti optimalų temperatūros bei drėgmės santykį bei mėgautis idealiu pirties mikroklimatu. Elektrinė krosnelė šiuo atveju yra labai patogus sprendimas, leidžiantis tai pasiekti greitai ir lengvai, nesirūpinant dėl reikiamos temperatūros palaikymo. Prižiūrėti elektrinės krosnelės paprastai irgi nelabai reikia. Galėsite tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis pirtimi.

  Dėl elektrinių krosnelių pasirinkimo pagal konkretų pirties dydį ir kitus kriterijus, dėl jų priežiūros ir naudojimo subtilybių galite pasitarti su pirties įrangos specialistais, kurie atsakys į visus rūpimus klausimus.

  Mėgaukitės malonia pirties šiluma ir patogiu krosnelių valdymu be jokių malkų! Elektrinės krosnelės gali būti prieinamos įsigyti visai nebloga ir patrauklia kaina.

  Daugiau apie elektrines pirties krosneles ir jų privalumus sužinosite: https://www.namams24.lt/prekiu-katalogas/pirties-iranga/elektrines-krosneles 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok