Prekių katalogas

AlpicAir šilumos siurbliai oras-vanduo

 • Kada verta rinktis oras-vanduo šilumos siurblį? Pirmiausia, toks pasirinkimas pateisins lūkesčius tų, kurie nori efektyvaus ir sąlyginai nebrangaus šildymo. Taip pat toks variantas labai patiks tada, jei nenorite skirti savo laiko namų šildymui, šildymo sistemos priežiūrai. Dar šilumos siurblys oras-vanduo vertas dėmesio, jei puoselėjate ekologijos bei tvarumo idėjas. Ir tai dar ne viskas... Tokį šilumos siurblį verta rinktis ir tokiu atveju, jei namuose ar kitos paskirties patalpose yra vandens sistema, mat šilumos siurblys oras-vanduo šilumą atiduoda per vandenį bei drauge pasirūpina ne tik patalpų šildymu, tačiau ir karšto vandens paruošimu.
   

  Kaina 4309 
  5070  Sutaupykite 761 
  Kaina 4901 
  5767  Sutaupykite 866 
  Kaina 5108 
  6010  Sutaupykite 902 
  Kaina 5314 
  6252  Sutaupykite 938 
 • AlpicAir šilumos siurblių oras-vanduo kaina su montavimu / pajungimu

  Jums siūlome labai gerai vertinamo prekės ženklo AlpicAir šilumos siurblį oras-vanduo. Jų kaina mūsų pasiūloje startuoja maždaug nuo 4 700 eurų, o brangiausi kainuoja arti 6 000 eurų. Tačiau įranga – ne vienintelė investicija, kadangi siurblio nerekomenduojame jungti patiems, jei nesate specialistas. Taigi papildomai kainuos ir montavimas bei pajungimas prie sistemos.

  Atsiliepimai apie AlpicAir šilumos siurblius oras-vanduo

  Apie AlpicAir šilumos siurblius oras-vanduo pirkėjų atsiliepimai daugiausia palankūs, leidžiantys teigti, jog šio gamintojo įrenginiai pateisins net ir išrankių pirkėjų lūkesčius.

  AlpicAir šilumos siurblį oras-vanduo internetu pirkite pigiau

  Pirkti internetu dažnas susigundo dėl geresnės kainos. Mūsų pasiūloje AlpicAir šilumos siurblius oras-vanduo galite įsigyti su akcija, tad mokėsite dar mažiau.

  Įrangą atvežame nemokamai, taip pat turite galimybė pirkti išsimokėtinai – lizingu. Patyrę mūsų inžinieriai gali apskaičiuoti šilumos nuostolius ir parinkti tinkamą įrangą.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok