Prekių katalogas

AlpicAir šilumos siurbliai oras-oras

 • Kada verta rinktis oras-oras šilumos siurblį? Tai toks siurblys tikrai atitiks Jūsų lūkesčius, jei ieškote efektyvaus, nebrangaus ir daug komforto suteikiančio šildymo būdo. Taip pat oras-oras šilumos siurblys nenuvils, jeigu norite atsipalaiduoti ir neskirti savo laiko šildymo sistemos priežiūrai. Dar šio tipo šilumos siurblį verta rinktis tada, jei būste nėra vandentiekio arba tiesiog nenorite šildymo sistemos susieti su vandens sistema – tokiu atveju oras-oras šilumos siurblys idealiai tiks, mat jis šildo pūsdamas šiltą orą į patalpas.
   

  AlpicAir Premium Pro 25HRDC1C šilumos siurblys oras-oras 2,7/3,0kW
  Vėsinimo galia, kW
  2,7
  Šildymo galia, kW
  3,0
  Kaina 676 
  751  Sutaupykite 75 
  AlpicAir Premium Pro 35HRDC1C šilumos siurblys 3,5/3,7kW
  Vėsinimo galia, kW
  3,5
  Šildymo galia, kW
  3,7
  Kaina 701 
  791  Sutaupykite 90 
  AlpicAir Premium Pro 53HRDC1C šilumos siurblys 5,2/5,3kW
  Vėsinimo galia, kW
  5,2
  Šildymo galia, kW
  5,3
  Kaina 1106 
  1220  Sutaupykite 114 
  AlpicAir Premium Pro 70HRDC1C šilumos siurblys 7,0/7,4kW
  Vėsinimo galia, kW
  7,03
  Šildymo galia, kW
  7,4
  Kaina 1156 
  1310  Sutaupykite 154 
 • AlpicAir šilumos siurblių oras-oras kaina su montavimu / pajungimu

  Jei vertinate gerą kokybę ir viliojančią kainą, išbandykite AlpicAir šilumos siurblį oras-oras. Šių įrenginių kaina mūsų pasiūloje prasideda maždaug nuo 700 eurų, o brangiausi kainuoja apie 1 300 eurų. Turėkite omenyje, kad papildomai kainuos ir šilumos siurblio montavimas bei pajungimas. Jei domina mūsų montavimo paslaugos, susisiekite telefonu, mat kiekvienu atveju darbų kainą skaičiuojame individualiai.

  Atsiliepimai apie AlpicAir šilumos siurblius oras-oras

  Pirkėjų, jau įsigijusių ir naudojančių siurblį, atsiliepimai gali padėti priimti pirkimo sprendimą. Pateikiami vertinimai apie šio gamintojo šilumos siurblius oras-oras leidžia manyti, kad suteikę šansą šiai produkcijai tikrai neapsiriksite.

  AlpicAir šilumos siurblį oras-oras internetu pirkite pigiau

  Dažną pirkti internetu masina ne tik patogumas, laiko taupymas, tačiau ir galimybė norimą daiktą įsigyti pigiau nei fizinėse pardavimo vietose. Mūsų e. parduotuvėje taip pat taikomos itin geros kainos, o mokėti dar mažiau galite, kai vyksta akcija.

  Įrangą atvežame nemokamai, taip pat turite galimybė pirkti išsimokėtinai – lizingu. Patyrę mūsų inžinieriai gali apskaičiuoti šilumos nuostolius ir parinkti tinkamą įrangą.