Prekių katalogas

ABX krosnelės

 • Krosnelė – tai šilumos ir jaukumo šaltinis namams ir nuostabi interjero detalė, suteikianti subtilų prabangos pojūtį. Čekijoje gaminamos „ABX“ krosnelės puikiai tiks namams šildyti. Jų gamybai naudojamos aukštos kokybės medžiagos, o sumanūs sprendimai užtikrina patogų naudojimą. Šios krosnelės neužima daug vietos, tačiau gali būti naudojamos tiek mažesnių, tiek didelių patalpų šildymui.
   

  Krosnelė ABX KARELIE, su rudos spalvos koklių apdaila, 10kW
  Šildymo galia, kW
  10,0

  Krosnelė KARELIE - atveriamomis durelėmis, juodu korpusu, krosnelės šonai ir viršus su rudos spalvos kokliais, pagrindas baltas. Durelės ketinės, korpusas - plieninis. Apačioje yra malkinė.

  Kiti techniniai duomenys:

  · dūmtraukis jungiamas krosnelės gale arba viršuje;
  · pagrindinis kuras - malkos;
  · apšildomas tūris: 100-240 m³;
  · krosnelės galia: 5 - 12kW.

  Kaina 2690 
  3390  Sutaupykite 700 
 • Nuo ko priklauso „ABX“ krosnelių kaina?

  „ABX“ krosnelių kaina skiriasi, priklausomai nuo modelio. Mažesnės klasikinio dizaino krosnelės kainuoja pigiau, o štai modernios išvaizdos modelių kainos gali siekti ir 2-3 tūkstančius eurų. Vertinant bendrame kontekste šio gamintojo krosnelės nėra itin brangios, be to, tai puiki investicija, nes „ABX“ – tai užtikrintas ilgaamžiškumas.

  „ABX“ krosnelių montavimas/pajungimas

  Krosnelės yra labai universalios. Jas galima naudoti ir kaip interjero detalę, ir namų šildymui. Jei patalpos didesnės, reikalingas krosnelės pajungimas prie ortakių sistemos – taip užtikrinama, kad šiluma tolygiai pasiskirstys ir pasieks labiau nuo krosnelės nutolusias patalpas. Ruošiantis pirkti krosnelę, rekomenduojama pasitarti su profesionalais, jie padės įvertinti, kokio galingumo krosnelė reikalinga, kad namai būtų šildomi taupiai ir efektyviai. O jūsų patogumui mūsų parduotuvėje siūlomas ir montavimas – jei norite sužinoti kainą ir kitą informaciją, pateikite užklausą internetu.

  „ABX“ krosneles internetu pirkite pigiau

  Negaiškite laiko kelionėms į parduotuves ar krosnelių salonus, nes didžiausią pasiūlą ir geriausias kainas rasite internete. Mūsų parduotuvės asortimentas yra kruopščiai formuojamas ir dažnai atnaujinamas, todėl čia visada rasite populiariausius „ABX“ krosnelių modelius, apie kuriuos klientų atsiliepimai geriausi. Be to, daugeliui prekių mūsų parduotuvėje yra taikoma akcija – pasinaudokite galimybe sutaupyti.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok