Prekių katalogas

Samsung Windfree Arise Pure oro kondicionierius 2.5/3.2kW

 • Samsung Windfree Arise Pure oro kondicionierius 2.5/3.2kW

  Kaina 1360 
  1602  Sutaupykite 242 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Svoris, kg
  10.3
  Efektyvus veikimas
  iki -15 laipsnių
  Valdymas internetu
  Integruotas Wifi
  Vėsinimo galios ribos,kW
  2,0 - 3,0
  Vėsinimo galia, kW
  2,5
  Šildymo galia, kW
  3,2
  SCOP
  5,2
  SEER
  4,46
  Vidinio bloko matmenys (A x P x G)
  345 x 820 x 215 mm
  Išorinio bloko matmenys (A x P x G)
  548 x 790 x 285 mm
 • „Win­d-Free Pure 1.0“ oro kondi­cio­nie­rius nuo įprastų modelių išsiskiria ne tik pažangia „Wind-Free™“ technologija, kuri švelniai ir tolygiai paskleidžia vėsų orą per 21 000 mikroskylučių kondicionieriaus korpuse, bet PM1.0 filtru orui gerinti. „WindFree™ Pure 1.0“ įrengtas elektrostatinis PM1.0 filtras skirtas švaresniam namų orui palaikyti. Filtras sulaiko net ir smulkiausias daleles iki 0,3 μm bei naikina bakterijas elektrostatiniu nusodintuvu. PM1.0 filtras yra iš dalies plaunamas, todėl mėgautis grynu ir švariu oru galėsite mažiau išleisdami filtro keitimui ir priežiūrai.

  Šildymo režimas efektyviai šildo net ir esant -15 °C.

  Maloni vėsa dėl „Wind-Free™“ Cooling
  Šis režimas švelniai, tolygiai ir tyliai paskirsto orą per tūkstančius mikroskylučių kondicionieriaus priekiniame korpuse. Pažangi technologija puikiai atvėsina platesnes ir didesnes erdves. Dėl „Wind Free Cooling“ nejusite šalčio, o tik malonų vėsumą. Be to, suvartojama 77 % mažiau energijos nei „Fast Cooling“ režimu.

  Greičiau, plačiau ir toliau su „Fast Cooling“
  Greitai atvėsina patalpą nuo kampo iki kampo, tad patogiai jausitės bet kur. Moderni įrenginio konstrukcija pasižymi 15% didesniu ventiliatoriumi, 18% platesne anga ir 31% platesniais sparnais. Tad oras paskirstomas toliau ir plačiau – net iki 15 metrų.

  Dirbtinio intelekto funkcija
  Dirbtinio intelekto arba „AI” funkcija automatiškai įjungia tinkamiausią režimą, kad būtų palaikomos optimalios namų klimato sąlygos. Šis oro kondicionierius optimizuos skirtingus režimus, analizuodamas kambario sąlygas ir naudojimo įpročius, atsižvelgiant į jūsų dažniausiai nustatomą temperatūrą.

  Kokybiškesnis miegas visai šeimai
  „Good Sleep“ režimas kartu su „Wind-Free™“ funkcija sukuria idealią aplinką kokybiškam miegui. Samsung miego režimas pritaikytas prie 3 miego fazių:
  Užmigimo fazė. Patalpa maloniai vėsinama.
  Gilaus miego fazė. Žemesnė temperatūra automatiškai palaikoma nuo 2 iki 7 valandos ryto.
  Pabudimo fazė. Temperatūra po truputį kyla kurdama švelnų budinimo efektą.
  Pagerėjusi miego kokybė padeda nubusti darbingiems, labiau pailsėjusiems.

  Oro kondicionierius su filtru turi Wi-fi. Naudodami „SmartThings“ programėlę galėsite stebėti ir valdyti oro kondicionieriaus veikimą per atstumą, kad ir kur būtumėte.

  Oro kokybės stebėjimas
  Vidaus oro kokybę galima nuolat stebėti „SmartThings“ programėlėje. Net kai įrenginys yra išjungtas, dulkių jutiklis geba fiksuoti esamą patalpos oro kokybę. Užterštumui pasiekus „prastą“ ar „labai prastą“ lygį, ateina pranešimas į išmanųjį įrenginį ir „SmartThings“ programėlėje galima įjungti oro gryninimo režimą.

  „Easy Filter Plus“ Leng­vai valo­mi filtrai
  Filt­rai yra oro kondicionieriaus su filtru išorės viršuje, todėl juos paprasta išimti ir išva­lyti. Tankus tinkle­lis palaiko šilu­mo­kai­čio švarą, o anti­bak­te­rinė danga padeda apsi­sau­goti nuo oru plin­tan­čių pavo­jingų teršalų.

  „Freeze Wash“ funkcija
  „WindFree Pure 1.0“ pasižymi unikalia funkcija „Freeze Wash“. Ši funkcija padeda išvalyti įrenginį ir pašalina iki 90 % tam tikrų rūšių bakterijų. Naudojant šią funkciją, vidaus bloko šilumokaitis atšaldomas iki −15 °C, kad būtų padengtas šerkšnu. Įjungus atitirpimo režimą, tirpstantis ledas pašalina tam tikrų rūšių bakterijas, esančias šilumokaityje.

  Techniniai parametrai:
  · vėsinimo / šildymo galia: 2,5 / 3,2kW;
  · naudingumas vėsinimo EER / šildymo COP režime: 4,49/3,95;
  · vidinio bloko garso lygis: 19dB(A);
  · darbinės temperatūros ribos šildyme: nuo -15°C iki +24°C, darbinės temperatūros ribos vėsinime: nuo -10°C iki +46°C.