Prekių katalogas

Biožidiniai

 • Biožidiniai – tai puikus sprendimas interjerui, norint suteikti patalpoms jaukumo ir šilumos. Biokuro židiniai yra universalūs, jų pajungimui nereikia kamino, todėl juos galima naudoti ir butuose ar biuruose. Interjere jie atrodo itin estetiškai ir suteikia galimybę mėgautis natūralios ugnies šokiu.

  Kaina 114 
  120  Sutaupykite 6 
  Kaina 132 
  139  Sutaupykite 7 
  Kaina 132 
  139  Sutaupykite 7 
  Kaina 136 
  143  Sutaupykite 7 
  Kaina 143 
  150  Sutaupykite 7 
  Kaina 145 
  153  Sutaupykite 8 
  Kaina 188 
  198  Sutaupykite 10 
  Kaina 231 
  243  Sutaupykite 12 
  Kratki Bravo 2 biožidinys

  Spalva pasirenkama

  Kaina 327  - 347 
  Kratki Alpha biožidinys

  Spalva pasirenkama

  Kaina 333 
  350  Sutaupykite 17 
  Kaina 372 
  392  Sutaupykite 20 
 • Biožidinių tipai

  Biožidiniai išsiskiria itin plačia dydžių ir išvaizdos įvairove. Bioetanolio židiniai gali būti keleto tipų. Mažiausi yra vadinamieji mini biožidiniai, kurie savo dydžiu primena didesnes vazas. Jie naudojami kaip interjero detalė ir lengvai perkeliami iš vienos vietos į kitą.

  Pastatomi biožidiniai gali būti įvairaus dydžio ir savo išvaizda primena malkinius židinius. Didesni modeliai yra statomi prie sienos, o kartais tampa viso interjero ašimi ir centriniu akcentu.

  Pakabinami biožidiniai primena malkinius židinius ir yra tvirtinami ant sienos. Tam nereikia specialių įrengimo darbų, tačiau tokius židinius į kitą vietą perkelti nėra taip paprasta, kaip mini modelius.

  Automatiniai biožidiniai užtikrina automatinį degimo procesą, todėl jų priežiūra labai paprasta, tereikia papildyti talpą biokuru ir galėsite mėgautis ugnies žavesiu.

  Gamintojai, kurių biožidiniais prekiaujame

  Namams24.lt asortimente rasite aukštos kokybės biožidinių, kurie žavi nepakartojamas išvaizda. Siūlome daug „Kratki“ prekės ženklo produkcijos. Tai populiarūs ir puikiai rinkoje vertinami biožidiniai – klientų atsiliepimai apie juos itin geri. Apie patikimumą liudija ir degikliui suteikiama net dešimties metų garantija!

  Biožidiniai: atsiliepimai ir kainos

  Daugelį žavi biožidiniai, kurie sujungia modernius sprendimus ir klasiką. Ugnis namuose nuo seno yra jaukumo ir gyvybės simbolis, tad kodėl jo neperkelti į savo namus? Atsiliepimai apie biožidinius yra išties puikūs, juos paprasta naudoti ir, nors pasižymi gerokai mažesne kaina, savo estetinėmis savybėmis biožidiniai prilygsta klasikiniams, kūrenamiems kietu kuru.

  Kur pirkti biožidinį?

  Namams24.lt rasite kruopščiai atrinktą dailių biožidinių asortimentą, kuriame kiekvienas išsirinks židinį savo namams. Visus modelius apžiūrėti galite internetu, tad nesvarbu, ar jūsų gyvenamasis miestas yra Vilnius, ar Klaipėda, Panevėžys – galite patogiu laiku parduotuvėje apsipirkti iš bet kurio šalies kampelio. Užsakymą pristatys kurjeris, o didžiuosiuose miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose) siūlome ir galimybę patiems atsiimti prekes, jas paruošiame tą pačią darbo dieną.